Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

takto smútok PREKONÁM

Príspevok v téme: takto smútok PREKONÁM
fialocka

Ahojte, každý z nás býva smutný, niekedy len občas, inokedy častejšie. A každý z nás má niečo, čo pomôže takéto pocity zvládnuť. Čo pomáha prekonať ťažké situácie vám? Hudba, 2 hodiny v posilňovni, spomaliť a uvedomiť... môže to byť hocičo. Napíšte svoj osobný *liek*, možno inšpiruje aj ostatných...

bibi123

lost-podla moznosti:O))) byvali casy, kedy som tade chodila aj 200, ale casom clovek zkludnie a uvedomuje si rizika, takze uz chodim okolo tych 140 na tempomate, pritom si vypeckujem hudbu, spievam si a vtedy sa citim velmi stastna, samozrejme brzdim, ked vidim podozrive auta, ale doteraz som mala velke stastie, namerali ma velmi malo a nezabila som sa este:O))) Len mam taky problem, tym, ze mam LEDky-vypratavace laveho pruhu, tak mi auta vacsinou stale uhybaju, ostatni vodici su akokeby v strese, ze sa maju dekovat, tak mi je potom blbe ist 110:O)))

lost

bibi, ale R1 je vacsia haluz, ked uz tak :) viac zakrut, tam v 170-180 uz je citit tu zakrutu :) a hlavne nerovnost vozovky..

neviem ci o tom vies, no ked mas audi, davam ti do pozornosti:

slovakiaring.sk

celkom sranda, a ziadne limity :)

lost

akoze sranda, ak tam hlasia radar, kazdy sa trepe 110kmh a v strede

ak nikto nikde (nehlasia radar)

dodavky si lietau 140kmh..

mne tam vyhovuje tak 150kmh , taka relaxacna jazda, pri ktorej nezaspim, narozdiel od 110kmh..

ale extremne ma stvu tieto pokuty... ako keby bola dialnica ta najnebezpecnejsia cesta..

lost

od 26 do 30 km/h

cize max 136 az 140kmh to je za 80 eur

potom je to 120 eur, ale co je horsie, pise sa za to cierny bod, ja uz jeden mam sakra :D tak lamersky ze az

ale 130kmh + od 26 do 30 km/h je super, dlaeko lepsie

bibi123

Inkognito-tak mozes prist k nam skrine poupratovat:O)))
ja ked som smutna, tak
1, vyrevem sa a je po probleme
2, vyrozpravam sa z toho
3, idem spat a vyspim sa z toho
3, idem von so psom a prevetram si hlavu
4, nastartujem, vypeckujem hudbu, zapalim cigaretu, otvorim strasne a sup na D1, zvycajne uz pri Trnave som v pohode, ak nie pokracujem na Trencin:O)))

lost

Laurina22 aaaaaaaaaach, strom ......... ceresnovy.........a plny....... neeee :D:D:D to je strasne :D taketo chute mi robit :D

ja mam asi uz len 1kg plnu mysku :D

a skoda ze v realite neexistuje nieco ako ctrl+c a ctrl+v a mal by som 2x 1kg :))) 2x 1 strom :D

ked vam ten strom cez noc zmizne, tak ja to nebyl :D

[zruseny1]

ja som ten smutok na par minut prekonala :DD pustila som si stareho dobreho jurka lelkesa :DD kto smuti, rychlo si to zapnite :)))
www.sme.sk
dolu na stranke su dve videa, tak to prve je gol :D ale asi to poznate, je to stare, ale dobre :D ach ujo, keby vedel ako mi teraz pomohol :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

takto smútok PREKONÁM - Fórum - ZDRAVIE.sk