Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápal mozgových blán

RNG

viacere virusy napadaju nervy a mozog. Niektore z nich nosime celu cas v tele(herpesy, EBV,cytomegalovirus) niektore ziskavame napr postipanim hmyzom, najcastejsie kliest, ale mozne aj komar a ine hryzave.
V tomto fore zdoraznujem jedinu moznu a ucinnu obranu voci viralnym, zvysovanie viralnej imunity, aby telo vedelo s nimi boj vybojovat a potlacit ich, hoci casto ich nevie celkom znicit a znovu sa rozmnozia pri kazdom oslabeni tela.
Kazdmu radim minimalne brat selen, zinok a probiotika(s obsahom Lactobacilu bulgaricu, dokazatelny na zvysovanie viralnej imunity), v pripade aj viac a silnejsie prostriedky, ktore som tu na fore casto menoval v roznych temach na viralne choroby.
Spomeniem este raz najsilnejsie: extrakt z olivovych listov a najma chaparal(larrea tridentata)

brezovská

moja známa v minulosti prekonala zápal mozgových blán, teraz máva často vysoké horúčky, neznesitelné bolesti hlavy, môže sa tá choroba vrátiť aj po 15 rokoch. Na aké vyšetrenia sa treba pýtať?máme neschopného obvodného lekára, ktorý tvrdí že je to len bežná chrípka

ppppp

veď právo...to, že neviem aká je inkubačná doba..a o akú formu sa jedná..pekný večer......a dík za odpoveď

možnosť

závisí od toho, či prebieha akútne a čo ju vyvolalo, takže može prepuknúť po 2-10 dňoch,niekedy to može trvať dlhšie

ppppp

pre možnosť...ďakujem za odpoveď...ale ja mám trochu zníženú imunitu....zistili mi znížený počet leukocytov...ale to sme ešte nevedeli, že kámoška má zápal mozg.blán..a cez týždeň som bola u nej....tak sa bojím, čoi som sa nenakazila.....a nevieš aká dlhá je inkubačná doba????

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zápal mozgových blán - Fórum - ZDRAVIE.sk