Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

licenie- ako na to?

Príspevok v téme: licenie- ako na to?
lulinka

cawte.mam 15 rokov a chcela by som sa naucit poriadne sa licit.moj zvycajny postup je taky, ze na vyrazky nanesiem korektor,potom puder.make up nepouzivam,mam radsej puder.potom uz iba nejaky ten lesk a spirala.vecer oci odlicim odlicovacom na oci,tvar pletovou vodou.asi raz do tyzdna si dam peeling.pouzivam znacky ako avon,oriflame,dermacol pripadne nivea,ale aj obycajne lacne pripravky.mam na tomto postupe nieco zmenit? pouzivat napr. aj odlicovacie mlieko na tvar atd ? nekazim si tymi lasnymi pripravkami nejako tvar? ale myslim si, ze je to aj trochu jedno, pretoze ked som videla, ze aj avon je z polska,tak som mala dost.pocula som od kamaratky,ze spiralu si odlicuje aj kremom-niveou a takymi podobnymi.je to vhodne? mam pod puder a korektor pouzivat nejaky krem? mam plet mastnu najma v t-zone,pod ocami mam suchsiu kozu s kruhami.diki za rady.

licenie

ahoj lilinka, mam 21, napisem ti moj postup, mozno si z toho nieco vyberies. plet mam normalnu, vyrazky sa mi uz robia len pred kramami, takze na to nepouzivam nic. ja si davam aj make-up, plet sa mi zda pekne zjednotena, ale staci aj podkladovy krem, pod puder by som urcite nieco pouzila, aspon krem, v tvojom pripade na zmiesanu plet. potom klasika puder, tiene, spirala, to uz musis vediet, co ti pristane, ale spirala sama o sebe je fajn, hlavne v tvojom veku to netreba prehanat. vecer pouzivam pripravky garnier pre citlivu plrt, nedrazdia a su fakt super. aj odlicovacie mlieko, aj vodu. plet si najskor odlicim mliekom, potom vodou na docistenie a oci rozhodne mliekom. potom nejaky nocny krem a sup spat:-). snad ti to nieco da..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

licenie- ako na to? - Fórum - ZDRAVIE.sk