Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stuhnuta sija,bolesti krcnej chrbtice

Príspevok v téme: Stuhnuta sija,bolesti krcnej chrbtice
marcco

Poradte mi,prosim,co robit,ked mi stale tuhne sija a mam bolesti krcnej chrbtice.Nemozem poriadne ani otacat hlavou,ked chodim,mam hlavu vykrivenu do boku.Existuju nejake lieky alebo pripravky,ktore uvolnuju svalstvo pri stuhnutej siji a celkove krcneho svalsva?Asi je to z casteho sedenia pri PC,ale bez neho nemozem fungovat,lebo ho potrebujem k praci.

chery41

mám problémi s hrudnou chrbticou a s krížami. Mám prácu v ktorej neustále musím dvíhat velku váhu. domou chodím zdochnutá. pracujem zo starími ludmi ktorí iba ležia a treba ich otáčat ešte, že robím 2 dni a 2 dni volno ale aj tak to je dost. masáže tiež nepomohli. prosím poradte mi čo mám robit????????.

flitna

Kup si Kosmodisk. teraz vazne - vymem vankus alebo aj madrac. Dobry madrac je velmi dolezity. Clovek prespi tretinu zivota. Taktiez ak kazdy den pracujes pri PC vyska monitoru je velmi dolezita nemal by si ho mat moc nizko co vedie k naklananiu melonu dopredu a prave z toho to mozes mat. Tvoj monitor a tvoj melon by mali koncit v tej istej vyske. No a samozrejme je dobre sa venovat nejakemu sportu a to nielen kvoli bolestiam krku.

hulu

ahojte mozete mi pomoct mam problemi voblasti sedacieho svalu panvy pocitujem hroznu bolest a ras to ide do jednej nohy a ras do druhej neikedy az krce prosim poradte

marcoo

A kde si mozem kupit ten MSM krem?Predavaju ho v lekarnach alebo ho ponukate vo svojich pripravkoch?
A este jedna otazka.Moozu tieto stavy stuhnutia sije sposobovat aj niektore lieky?Napr.tie,ktore maju posobit na roztahovanie mozgovych ciev alebo niektore antidepresiva?

RNG

Skus MSM krem.
A musis sa naucit pohybovat pravidelne krkom , niekolko otacok viackrat za hodinu.Zavret na par sekund oci a potocit parkrat hlavou.
Zialbohu, telo potrebuje svalovu stimulaciu, pohyb, kvoli toku lymfy(nas odpadovy system) inac sa zamori a nastanu zapaly.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.