Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ozenit sa po 40-tke?

wowo1

No jej moj "fesi" ma 42 a musi si ma zobrat lebo chce:}}.Ja prave otalam uz dva roky..Nevidim nejaky problem vo veku.Skor len to ze uz je "vyskakany" teda ze :zaujmam ho len ja:}Skor ja som zbabela,,,,ale konec koncov neviem co tym vlastne pokazim akurat si dokazem ze prekonam iracionalny strach. Tazke sup do toho .Inak minuly tyzden sme boli na svadbe kamarata ma 43 a po rocnej znamosti sa zenil{spoznali sa na schodoch ze do seba narazili:}} Myslim ze tieto vztahy vydrzia o moc dlhsie ako v skorsiom veku.A okrem toho 40 je hrozne malo....

olioli

aj moj drahy si po 40ke nasadi chomut. uz po 2.krat....ked naprvy to nevyslo. radsej sa zenit po 40ke ako mlady a sprosty....a premarnit najlepsie roky svojho zivota. a hlavne, kedje clovek stary, tak po 50ke, tak potrebuje spolocnost partnera a teda najidealnejsie manzela alebo manzelky.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ozenit sa po 40-tke? - Fórum - ZDRAVIE.sk