Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zase raz ta vydrz...

Príspevok v téme: Zase raz ta vydrz...
colkovic

Viem ze tu uz takychto tem bolo velmi vela aj tak...
Mam problem s vydrzou pri sexe... velmi rychle sa urobim a vzrusim... staci aby sme sa zacali s dievcatom bozkavat a vacsinou mi hned stoji a neviem co s tym... a mam aj dost citlivy penis alebo aspon zalud...
ale to s tou vydrzou... cital som tu vselico... nejake cviky atd ale zaujala ma ina vec...
obriezku urcite nechcem ale bolo tu nieco s uzdickou... takze:
1. ako zistim ze je kratka?
2. ten zakrok robi priamo urolog alebo chirurg?
3. boli to? umrtvia to miesto?
4. kolko to asi tak stoji?
5. co to vlastne spravi?
nestojim o debilne odpovede tak prosim ludi ktori s tym maju skusenost ale tych co sa v tom aspon trochu vyznaju aby mi poradili... vopred diky

cezia

Na vydrzi sa da pracovat a pride to aj casom, u nas je to uplne opacne. Priatelovi to velmi dlho trva a dost ma to od sexu niekedy odradza ked si predstavim ze co ma caka :( orgazmus nemam nikdy a plus ked je to tak dlho...dolezite je ze mas zaujem o oragazmus svojej partnerky, ten zvysok pride casom

DESmodka

colkovic, tak ked vies ze budes mat sex tak sa sprav sam a potom urcite vydrzis, predpokladam ze si mlady, to je normalne, mozes byt rad ze sa spravis, pockaj budes starsi a potom budes riesit preco sa nespravim :)

visitor

Co sa tyka ze sa chlapovy postavy ked sa uz len bozkava z holkou je to podla mna tiez normalne aspon u mna je to skoro vzdy :). A co sa tyka ze sa spravis rychlo na prvy krat aj mna to trocha stvalo ale po tom co som sa porozpraval s viacerimi kamosmi tak som zistil ze u kazdeho je to tak ze si za 3-7 minut na prvy krat hotovy, teda ak nie si v strese a ta holka sa ti proste paci a si uvolneni atd. Ja to riesim tak ze bud sa predpripravim :D proste sa spravim pred sexom alebo ked je to neplanovane tak sa spravim, neriesim a venujem sa holke kym sa ten dole neda dokopy a nie je zase pripraveny na akciu :) potom to je o dost viac nez tych 7 minut.

babiatko99

ahoj to som zasa ja. Ja viem ako sa citiš ked maš skorej orgazmus ako tvoja priatelka.Ja som bola na tom podobne.My sme sa s manželom o tom každy večer rozpravali a zvykla som si viem že je niekedy smutny že on ma prvy orgazmus ale skusili sme variantu prerušovanej sulože.Počul si o tom?? pokedy on odpočiva tak sa venuje mojej priprave na orgazmus a potom sa pustime do milovania niekedy nam sex trva aj hodinu a nakoniec ani jeden z nas nema orgazmus.Skus ešte toto nam to pomohlo aby si zvykol vydržat dlhšie ako len par minut. prepač ale ak ti ani toto nepomože tak sa nehanbi a chod s tym problemom k urologovi.PA

colkovic

tak ono sa to lahko povie ale tazko vykona... viem ze pravdepodobne je moj problem cisto psychicky ale neviem si s tym rady... chcem si ten sex uzit... nie len sa rychle spravit a potom ju dorabat rukou alebo jazykom... chcem aby si aj ona uzivala spolu so mnou...

babiatko99

colkovic nič si z toho nerob je to normalne. skus sex bez predohry a ta sa ju pokus spravit jazykom a ked bude poriadne rozdraždena tak to už pojde samo a možete sa milovat a nemusiš mat stresy že sa spraviš moc rychlo.Len prosim ta nerozmyšlaj nad uzličkom lebo by sa mohlo stat že v buducnosti nebudeš moct mat deti.

colkovic

teraz nejde o to ze sa mi hned postavi ale riesim tu vydrz pri sexe ktora neni bohvie aka... 5 minut max ked sa neponahlam... druhe kolo uz je ok ale to neni to prave "ono"...

DESmodka

aj mojmu drahemu hned stoji ked sa bozkavame, podla mna to je normalne, sak mas tu babu rad, tak preco by sa nepostavil... :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zase raz ta vydrz... - Fórum - ZDRAVIE.sk