vypaddavanie vlasov

Príspevok v téme: vypaddavanie vlasov
chiki

zdravim, mam 20 a posledny polrok mi velmi zacali vypadavat vlasy a prestali sa mi kuceraviet a posledne 3 mesiace uplne plna hrst mi vypadne po umyti vlasov a uz mam asi len na hlave tretinu toho co som mala dakedy, predtym som mala huste, kecerave vlasy a teraz uplne rovne a zriednute, prosim vas viete mi poradit, co by mi pomohlo, aby som mala take vlasy ako kedysi?

mjanik

vypadávanie vlasov je vnútorného pôvodu,slabé obličky-preliečiť ich a vlasy prestanú padať,stačí 2 až 3 krát

monro

A Bioscalin si neskusila? Maju tabletky, tinkturu, sampon, elixir. Mne velmi po porode pomohlo ten elixir vecer vtierat a rano umyt samponom. Odvtedy to opakujem dvakrat za rok, vzdy na jar a na jesen.

janka

ja som mala kedysi tiez omnoho hustejsie vlasy a len postupne som si vsimla, ze mi vypadavaju vlasy. Teta nu poradila sampon Thermal, ktory viditelne pomohol jej dcere. Ja osobne som proti tabletkam, ale tablety pyridoxin su vraj ucinne. Dnes som si kupila ten sampon, v pripade pozitivnej reakcie urcite dam vediet. Pekny den

chiki

dakujem vam pekne za prispevok denisa, no skusim ten sampon mozno to zaberie, lebo ono je to fakt hroza, ale to viete asi aj vy dobre, fakt dakujem za radu!

denisa

chiki, mne padali vlasy po porode. A pomohla mi vichy kura . Je sice drahsia, ale naoazaj pomohla. Tiez som bola zufala. Inak od vichy je aj sampon. Skus vyskusat najprv ten a ked nezabere dostatocne , skus aj tu kuru. A lekar mi odporucil vtierat si do vlasov panthenol.