Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHLAMÍDIE

Príspevok v téme: CHLAMÍDIE
trini

Dobry den,
par mesiacov mam noveho priatela,o ktorom som sa dozvedela,ze mal v septembri 2006 diagnostikované chlamidie.Bol lieceny ATB.neskôr mu zistili staphiloccoca a enteroccoca bol tiez liecenz ATB.Kontrola vo februari2007 bola negativna a aj v januari2008 vysla negativne.Teraz mi tvrdi,ze sa citi dobre a ze je zdravy.Vela som citala o tejto pohlavnej chorobe a velmi sa jej bojim patri k tym najhorsim.Chcela by som sa spytat ci je tu taku moznost ,ze by tie bakterie mohli v nom este prezit a mohol by ma nakazit?Mam od neho ziadat este jednu kontrolu aj ked tvrdi,ze je velmi bolestiva? Velmi sa bojim!
Viem,ze je tu par clankou s touto tematikou,ale neboli zodpovedane moje otazky....tak este raz.
Vopred dakujem za vsetky uzitocne rady!

blondula

ja som pred rokmi mala zvysene mnozstvo chlamidii a mala som neustale gynekologicke problemy,ani lieky nepomahali.mala som aj vyrazky na tvari,ktore sa mi nehojili.sla som k lekarke a dala si urobit par testov,platenych.a vyslo mi,ze som mala az dvojnasobne mnozstvo chlamidii ako bolo normalne ! dostala som antibiotika a bolo po problemoch :D ... co sa tyka zdravotnictva,lepsie ako na Slovensku som nezazila !!!!! uplne na hovno je to v Spanielsku,kde buduci rok sa znova stahujem :-( neviem,jak si zvyknem zase na zdravotny system u nich :DDD

tpch

Tu Dr.House neordinuje. Na dialku sa neda ani diagnostikovat, ani liecit. A kedze je slovenske zdravotnictvo podla vsetkych najhorsie na svete, tak je zaujimave, ze tam u teba to nikto neriesi...

octopus

ahojte ,potrebujem pomoc som na nervy,tak asi uz mesiac ma boli brucho,take krce a mam pocit ze mam zrasty,nie som na Sk,co je este horsie,lebo tu nikdo nic neriesi ked pridem k doktorovy,povie mi doktor ze si mam dat pepermintovy caj,boleli ma i vajecniky,krce v chrbtici,a asi pred mesiacom som mala neprelieceny urologicky zapal,a potom som sa citila taka unavena ,vycerpana a uplne na nic.Moja imunita bola velice nizka ,isla som sa kupat do verejneho bazena a od vtedy sa mi objavili ,tieto problemi s bruchom.Je mozne ze mam chlamidie,a uz je to v katastrofalnom stave? :((((

octopus

ahojte ,potrebujem pomoc som na nervy,tak asi uz mesiac ma boli brucho,take krce a mam pocit ze mam zrasty,nie som na Sk,co je este horsie,lebo tu nikdo nic neriesi ked pridem k doktorovy,povie mi doktor ze si mam dat pepermintovy caj,boleli ma i vajecniky,krce v chrbtici,a asi pred mesiacom som mala neprelieceny urologicky zapal,a potom som sa citila taka unavena ,vycerpana a uplne na nic.Moja imunita bola velice nizka ,isla som sa kupat do verejneho bazena a od vtedy sa mi objavili ,tieto problemi s bruchom.Je mozne ze mam chlamidie,a uz je to v katastrofalnom stave? :((((

RNG

zialbohu, ja sa zaoberam len doplnkami, ktore sa beru cez usta alebo natieraju na kozu.To co sa dava injekcne, infuzne a podobne je zalezitost lekarov a liekov.
Ci by to bolo dobre, asi ano. Nanajvys mozem odporucat rektalne dorucenie, tj klistir, lebo tam sa to vstrebava do krvi bez posobenia zaludocnych kyselin. Podobne by som odporucil dorucenie ozonu, kedze cez pluca je to nevhodne, ozon skodi na vystelky pluc.
Injekcne ozon je zas len vec lekarov, nie doplnkarov.
Ja nemam zaujem konkurovat lekarom, len im pomahat inymi prostriedkami, potravinovymi doplnkami, ktore zatial len zriedkavo poznaju.

RNG

svetlusik, koloidne striebro zabije chlamidie, ked sa ku nim dostane na dotyk.
Tj vyplachy ich na kontakt zabiju.
Horsie je to uz v krvi a v tele.
Ked vypijes koloidnu striebornu vodu v zaludku sa velmi aktivne strieborne iony naviazu na zaludocnu kyselinu a tym sa ich ucinnost(chlorid strieborny) podstatne=radove znizi.
Preto samo koloidne striebro nestaci na vyhubenie chlamidii v celom tele, pokial ho neberes v extremne velkych kvantitach, co osobne neodporucam, aby som sa nedostal do konfliktu z medickou komunitou.

RNG

co sa tyka spojenia chlamidii a rakovin, je samozrejme. Kazda bakteria, virus, plesen, parazit, ktora vytvara v tele toxiny a poskodenie, vedie ku zapalom a zvysuje pocet vytvaranych znetvorenych buniek, z ktorych niektore mozu byt aj rychle sa rozmnozujuce=malignantne, rakovinne.
Pokial ich telo vie zlikvidovat, nie je problem. Ked telu poklesne obranna schopnost alebo sa ich vytvori privela tych znetvorenych buniek, je z toho nador,casto rakovinny.

trini

ale niéééé není som nahnevaná ani podráždená.Len chcem čo najviac info o svojich otázkach a tie mi tu zodpovedal zatiaľ len RNG.Tak len toľko...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CHLAMÍDIE - Fórum - ZDRAVIE.sk