Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je tu niekto, kto chce pribrat??????

Príspevok v téme: je tu niekto, kto chce pribrat??????
lolla20

ahojte...poradi mi niekto z coho sa pribera? aspon trosku a pomalicky..mam asi 20 rokov,meriam 166 cm a vazim 45 kil..vaha sa mi nezmenila uz asi 6 rokov minimalne...a chcela by som pribrat aspon trosku na zadocku, da sa tu pribrat aspon nejakymi cvikmi? s jedenim problem nemam, v zivote som nedrzala dietu a kazdy sa divi, ze aky mam apetit...az na to, ze to na mne nevidno

majkaM

myslim že tu je už vela tem typu ako pribrat ...preto usudzujem ze to je rovnako veľký problem ako problem schudnutia. Ja patrím k tým čo potrebuju pribrat! Mam 175cm a teraz uz chvalabohu aspon 50kg ...(pred rokom som mala 55kg a vpriebehu roka som schudla 8kg)
ako pribrat či schudnut je u kazdeho veľmi individualne. Niekomu pomože Pangamin, B vitaminy, zmena životospravy... Ja som na sebe odpozorovala ze priberam ked som v ,,psychickej pohode". A ten rok ked som schudla bol pre mna dost vyťažujúci. Ale naopak to obdobie ked som priberala bolo pre mna snad najpohodovejším a najkrajsim obdobim...a papala som menej nez teraz a mala som aj viac pohybu!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.