Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pohovor

Príspevok v téme: Pohovor
nataly

Ahojte. Rada by som vedela, ako to chodi pri dvojkolovych pohovoroch. Som absolventka SOŠ a v jednej spolocnosti som sa dostala do 2. kola vyberu. Da sa i po 2. kole povedat spolocnosti NIE? Pretoze neviem sa teraz 100 % vyjadrit, kedze tento tyzden mam kazdy den pohovor v inych firmach. Za kazdu odpoved dakujem.

svetlana6

ahoj. ja teraz riesim podobne problemy ako ty. mrkni sem:
www.profesia.sk

vsimni si najma odkazy na suvisiace clanky uvedene pod hlavnym clankom :)

judy11

vzdy mozes povedat nie...ved ta tam nedonutia nasilu robit:) oni s tym predsa rataju ze nemusis nastupit, preto vzdy vyberu viacerych potencionalnych uchadzacov, to ze prides na pohovor ta este k nicomu nezavazuje
inak drzim palce nech to vyjde

nataly

dakujem. Viem, ze to bola mozno divna otazka, ale pre mna je to zatial nezname. Neviete niekto nejake dobre forum ohladom mojho problemu - praca/pohovory. Mozem povedat nie, aj keby ma uz vybrali zo vsetkych uchadzacov, no nesedeli by mi napr. platove podmienky? Pokial by nebola uzatvorena zmluva samozrejme.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pohovor - Fórum - ZDRAVIE.sk