Baby-poradme si navzajom.akym sposobom ste niekedy schudli??

Príspevok v téme: Baby-poradme si navzajom.akym sposobom ste niekedy schudli??
1merry1

cawte kocky...tuto temu som zalozila,aby sme si mohli vsetky navzajom radit a pomahat pri chudnuti:D..lebo kazda z vas to urcite pozna,ze niekedy potrebuje dobre rady alebo nejake skusenosti...pripadne sa kazda rada pochvali zo svojim vysledkom,alebo naopak vyplace,ked sa jej nedari a ma pocit ze to uz dalej nezvladne...ja osobne sa trapim vselijakymi dietami uz 2 roky....teraz mam 18 rokov a som vecne nespokojna s mojou postavou typu hruska..:((((...meriam 162cm a vazim 62kg...minule leto sa mi pekne podarilo schudnut pomocou sportu a vyvazenej stravy na 50kg..aa to som bola vtedytaka stastna jak blchaaaa....ale teraz..??prislo ucenie stresy..a ja som opat pribrala nasvoju povodnu vahu a zase bojujem....difam ze sa niekto podobny najde ako ja:DD...

bikinkaaa

ja som schudla pomocoutej kapustovej polievky.jedla som ju cely tyzden a schudla som 5kg....ale teraz uz tu polievku necem ani vidiet...blee

1merry1

maruskab
noo mas pravdu...dlho som sa neozvala...ale mala som v skole strasne vela ucenia...a kebyze idem na internet,tak jaby som sa odtialto potom zase ani neodlepila...hehe.....noo sak ani ja nie som vysoka,tiez som taky krpes ako ty...skoro:D...noo veru,mas pravdu..aj ja sa niekedy bojim odvazit,lebo sa bojim ze ma to potom demotivuje...teda..tak to je super,ze takto pekne cvicis..a to cvicis kazdy den 40 minut..?????,:)))...ja som sa do dnes tiez celkom drzala...somsa pekne stravovala...ale dnes som to nevydrzala,lebo mamina dnes kupiladomov tu velku 300g milku...a to je moje najoblubenejsie,tomu nedokazem jednoducho odolat..tak som si dala take 3 pasiky...ale sak snad uz zasedlho nijaka milka nebude..heh

janka

Caute, no keby ja som vazila 62 kil bola by som happy. mam 22 rokov, 170 cm a vazim 83 kil. Neviem nejest a trapit sa s dietami, to som skusala, dost nezdravo sa stravujem, no chcem vyskusat tabletky na chudnutie bez jojo efektu. Verim, ze take existuju. Nemate nikto skusenost? dakujem

pusate o rok

ahojte som strašne šťastná, pretože som nepribrala a už ani nepriberiem, vážim desať kilo a ležim dva metre pod zemou

pusate

cawte ja som schudla už vela krát ale vždy to malo jojo-efekt a trpím ppp raz anorexiou,raz bulímiou a najviac som schudla ten 1. raz s anorexiou až 17kg zo 46kg na 29kg pri 150cm to bolo pred 3ma rokmi mala som 14rokov,potom som to pribrala späť a zas som začala chudnúť,ale už iba 12kg a neskôr zasa späť a po 3. raz už iba 9-10kg s bulímiou a teraz mám17rokov cca 38kg ale už merám 153cm a dúfam že jojo-efekt už mať nebudem...

maruskab

1merry1:
ahojcek, dlho si sa neozvala.:-). No ja som krpec... mam cca 160 cm (to je najvyssia hranica:-D) a vahu ... uz dlho som sa nevazila.. bojim sa, ze ma to demotivuje ... ale mam takych 54-3 ... planujem sa odvazit az koncom buduceho tyzdna.. :-)) dufam, ze sa nesklamem... ikede vidim to na sebe na centimetroch :-).
Akurat som docvicila... orbitrek 40 minut... mam zo seba dobry pocit :-P