Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Osvojenie dieťaťa-kedy mu to povedať?

Príspevok v téme: Osvojenie dieťaťa-kedy mu to povedať?
alenka

Osvojili sme si dieťatko, ktoré malo tri mesiace v čase, keď sme si ho doniesli domov.Psychológovia tvrdia, že dieťa musí žiť s tou myšlienkou odmalička, aby sa necítilo oklamané.Naša rodina je šťastná a som presvedčená, že malej nechcem klamať ale kedy je ten správny čas?Pokazí sa tým niečo?Čo mám robiť?Vie mi niekto poradiť?

bibiiii

nasi susedia si tiez adoptovali dievcatko,lebo nemohli mat vlastne,no po dvoch mesiacoch otehotnela a maju chlapceka.Dcerku miluju nadalej nadovsetko,niekedy sa mi zda ze ju pred brtcekom uprednostnuju.Velmi pekne sa k nej chovaju.Oni to riesia tak,ze dievcatku to hovoria od zaciatku ze nebola v brusku ale bola v takom domceku s inymi detickami,kde si ju nasli a hned si ju zobrali domov.A ze bracek ten bol v brusku ale obidvaja su ich a rovnako ich miluju.Malicka to urcite este nchape,nema ani dva roky,no uklada si to v hlavicke a bude to pre nu samozrejmost.Myslim si ze to robia spravne,nech si na to zvyka.Drzim vam palce,aby ste sa spravne rozhodli.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Osvojenie dieťaťa-kedy mu to povedať? - Fórum - ZDRAVIE.sk