Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gynekológ v KE

Príspevok v téme: gynekológ v KE
názor

Prosím, neviete mi poradiť dobrého gynokológa(ku) v KE, ale tak aby robila poobede. Ja totiž učím na ZŠ a doobeda veľmi nemôžem. K tej mojej obvodnej už chodiť nechcem. Viem, že v Medicínskom centre pracujú až do piatej, ale nikoho tam nepoznám a nechcem natrafiť zas na zlého. Ďakujem....

názor

A pre Moniku Kováčovú: duška má pravdu. Dôležité je tvoje bábätko a tehotenstvo dlho neutajíš. Preto choď k lekárovi a buď pokojná. Zamestnávateľovi to oznámiš neskôr. Dôležitejšie je bábo, to ostatné budeš riešiť potom...

názor

Ja má jednu známu sestričku v starej nemocnici - na pôrodnici. Nemala som často problémy, takže som tam chodila asi 2 krát do roka. Problém je ten, že tam sa správne chodiť nemá (to nie je obvodný lekár). A stále mi termín s lekárkou musela vybaviť dopredu tá známa. Inak tá lekárka je perfektná...nemám nič proti nej. Len jednoducho chcem stáleho lekára, ku ktorému sa môžem objednať sama, kedykoľvek. Inak ďakujem za rady...

duška

Ja chodím ku Dr.Hoppanovi,nad Jazerom,je veľmi dobrý vo svojom odbore,mladý a ochotný a venuje sa svojim pacientkám tak ako sa má.Aj keď niesom z KE,rada k nemu dochádzam vždy.On ma aj odrodil.

pyramida

názor *V medicinskom je matis a k tomu nechod. Je tam aj Melich, ale nie je tam casto. On je dobry, ale uz starsi, tak neviem, ci uz nebude koncit. Tiez hladam v KE nejaku gynekologičku. radsej.Ku komu si chodila?

duška

Monika,neviem dokedy chceš svoje tehotenstvo tajiť,raz to aj tak budeš musieť priznať.V prvom rade choď za svojim gynekológom,nech ťa vyšetrí či je všetko v poriadku.Ty sama sa musíš rozhodnúť či dieťatko budeš chcieť,alebo či máš nejaký problém tie tvoje detičky uživiť,a či ti tá tvoja práca stojí zato.Nenavádzam ťa v žiadnom prípade na interrupciu,neviem či ti niekto z okolia môže pomôcť.A ak sa tak bojíš zamestnávatľa tak mu to povedz až po uplynutí tej tvojej zmluvy na dobu určitú.Nech ti nerobí nejaké problémy.To je môj osobný názor.Držím ti palce.

monika kováčová

Prosím vás o radu.som zamestnana už viac ako rok,no však mam dobu určitu do 31.12.2008 po tomto datume mam íst na dobu neurčitu.otehotnela som v Decembri mam byt už v 4mesiaci tehotenstva bojim sa priznat nadriadenemu nakolko už mam 3 detičkz a nechcem príst o zamestnanie.PROSíM VAS PORADTE MI.nebola som ani u svojho gynekologa resp.nevie o tom nikto.mam sa priznat v práci,alebo to utajit?mam zajst za gynekologom pomôže mi?DAKUJEM ZA SKORU ODPOVED

jenina

poliklinika sever. Dr. Lajs. prijemny clovek, prijemna sestricka. ale poobede robi len v utorky...chodim k nemu uz asi 3 roky, a som spokojna :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

gynekológ v KE - Fórum - ZDRAVIE.sk