Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako "obabrat" vahu??

GOthicJAne

cawte:)no skusila som trik zo zavazim ale tak doktorka ma prekukla:(donutila ma odvazit sa v spodnej bielizni no nevadii:)...
ale po piatku mam az lepsiu naladku dr. mala moje vysledky z krvi a nieco sa jej one nepozdava tak ich chcela zopakovat a ze podla novych vysledkov ma posle niekde na vysetrenie..lebo sa jej zda ze moja nechut k jedlu spociva niekde hlbsie,,pravdepodobne v nejakej skrytej chorobe..

GOthicJAne

cawte:)no skusila som trik zo zavazim ale tak doktorka ma prekukla:(donutila ma odvazit sa v spodnej bielizni no nevadii:)...
ale po piatku mam az lepsiu naladku dr. mala moje vysledky z krvi a nieco sa jej one nepozdava tak ich chcela zopakovat a ze podla novych vysledkov ma posle niekde na vysetrenie..lebo sa jej zda ze moja nechut k jedlu spociva niekde hlbsie,,pravdepodobne v nejakej skrytej chorobe..

-----------

____________$$_$
____________$$$__$_$$$$
____________$$__$$_____$
___________$$$_$__$_____$
__________$$$$_____$$___$$$$$$
_________$$$$$______$$_$______$$
________$$$$$_______$$________$
________$$$$$_______$_______$
________$$$$$$_____$_______$
_________$$$$$$____$______$
__________$$$$$$$$_______$
__$$$_________$$$$$$$_$$
$$$$$$$_________$$$
_$$$$$$$_________$
__$$$$$$_________$$
___$$$___$_______$$
___________$_____$
_______$$$$_$___$
_____$$$$$$__$_$$
____$$$$$$$___$$
____$$$$$______$
____$$$________$
____$__________$
_____________$_$
______________$$
_______________$
_______________$
_______________$

pusate

to aj ja mám teraz taký problém,zajtra idem na kontrolu k endokrinologičke a budú ma vážiť,a najhoršie,že v spodnej bielizni...tak si nemôžem dať ani závažie:-( a ak nebudem vážiť viac tak ma zavrú na psych. pomoooc

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako "obabrat" vahu?? - Fórum - ZDRAVIE.sk