Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zosvetlenie tmavohnedých vlasov

svetlana6

p.s.: inak mne sa tmavohnede vlasy pacia ovela viac ako tie svetle. eve longorii(vid obrazok) svedcia podla mna kvoli tomu, ze ma taku tmavsiu plet. keby bola "tuctova beloska" tak by to take pekne nebolo ;)

svetlana6

podla mna sa to da. ale asi zavisi aj od kvality vlasov.tie moje su jemne. original hnede. najprv svetlo, potom stmavli. od hnedej som presla na tmavohnedu, potom dokonca na ciernu, z ciernej na mahagonovu a z mahagonovej na bledo medenu (ktoru mam doteraz, ked vybledne je taka skor do zlata) a NIKDY som si vlasy pred prechodom na inu farbu neodfarbovala. dost som sa bala ako to chyti, hlavne z tej tmavej na bledunko medenu, ale chytilo to uplne super, presne podla obrazku. ono je to asi kvoli tomu, ze tieto farby na vlasy s bledymi odtienmi maju ten peroxid uz v zlozeni. na niektorych inych vlasoch (najma na tych "hrubych" chytaju farby ale horsie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zosvetlenie tmavohnedých vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk