Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

lieskovcek

Osobne by som zainvestovala do kozmetiky, nepoznám ženu/maaminu ktorú by nepotešila nejaká kozmetika, nejaká vôňa. No proste niečo na ten spôsob aby sa skrášlila :) to sú podľa mňa také vďačné darčeky.

Kikinka1085

Podľa mňa sú najlepšie kvety :) Alebo nakresliť jej nejaký krásny obrázok ktorý si zavesí na chladničku :) A niekedy stačí iba pusa a zagratulovať :))

Zita35

Ja som to so spotrebičmi vzdala, lebo mamina vždy niečo spomenie a následne jej to ocino kúpi :D Takže je to také neefektívne kupovanie. Tento rok som stavila na zdravie a relax a zakúpila som im predĺžený víkend v hoteli Alexandria. Majú tam krásne okolie a tak som si povedala prečo nie? Sama som tam už bola medzi časom s priateľom a je to úplne na inej úrovni :) Služby, ale aj vzhľad a keďže sú moji rodičia už starší, tak im určite vhod príde aj to, že tam nemôžu ísť deti do 12 rokov. Horší oriešok bol tento rok ale priateľova maminka a ocinko, ale zmákli sme aj to ;) Tak som zvedavá na ovácie ;)

Alexa12

Mamku isto potesi spotrebic (mam to odskusane) ja to stale spajam so suserodencami alebo tatom a kupime nieco co jej pomoze v kuchyni tento rok napriklad klarstein mixer si vyhliadla a nenapadne naznacila tatovi tak sme jej ho zobrali a na narodeniny ešte kvety ale nie kytica nejake v kvetinaci to si velmi ceni a zboznuje orchidei uz len kazdy rok trafit farby ktoru nema :D

forslovakia

ak sa chce učit anglictinu, tak ako moja maja, kup jej videolektora - knihu a USB City language guide. učenie jazykov po pätdesiatke je proti alzhaimeru, a anglictinu potrebuje kazdý v každom veku. Mojej mame kniha priniesla naozaj radost, najmä USB s lekciami z jazykovky a konverzaciou:-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám - Fórum - ZDRAVIE.sk