Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

Juzya3

Jarunka - cau
no tak som si dobre myslela :) dobre som ti napisala. Takto som jej cez Notino poobjednavala a bolo vybavene, nemusela som sa nahanat neviem co, len aby som ju potesila. U mna sa takyto darcek osvedcil, takze uz s darcekmi nebudem musiet nejako prilis spekulovat, ked si predstavim, ten jej usmev ked kozmetiku dostala :)

danorovan

Rovnakú otázku si kladieme aj my v rodine. Len s rozdielom, že moja stará matka oslavuje za necelý mesiac (16.3.) svoje 106. narodeniny (mimochodom piata najstaršia obyvateľka SR) a vôbec nevieme, čím ju obdarovať a akú oslavu zorganizovať, aby starú matku nepoložila. Už pri oslave 105-ky jej prišlo mierne nevoľno. Inak je čiperná, prežila všetky deti, zrejme prežije aj mňa, chodí sama do obchodu, do kostola, ma záľuby ako šitie, štrikovanie a čítanie.

Januliiika

Ak máte rovnako emotívnu maminu ako ja, určite ju poteší šperk TOPATOUCH. Nechali sme jej urobiť zlatý prívesok s odtlačkami prstov mňa a bráchu. Mali ste vidieť tie slzy dojatia :-)

Dairis

mimma tak ano suhlasim ze mozno bol problem prave v tom ze som takto nakupovala prvykrat. myslim ze ked budem castejsie taketo nakupy robit tak nejako ma to prejde to napatie ten strach a bude to ok :) ale som najma rada ze som tym urobila radost maminke.

Jarunka12

Juzya3 myslela som druh, lebo neviem ci viac ist do niecoho takeho, ze kozmetika ako sampon, kremy a podobne. Alebo nejaku spiralu a taketo veci vies? Takze tak to po troske kombinujes to by nemuselo byt zle, kiezby sa to dalo aj do nejako balicka dat urobit ked si to takto skombinujem :/

Mimma

Dairis ako moja svokra hovori radsej neskoro ako nikdy. Takze nakoniec si to riesila takto cez internet? Ti stahovalo troska zaludok? Tak to je ten prvykrat ale teraz uz nebudes mat nejako obavu ci? Tak pri darcekoch osobne mne sa osvedcilo radsej nespekulovat nejako s vtipnymi darcekami alebo neviem s cim. Podstatne je aby darcek potesil a sluzil ;)

Dairis

mimma uz viem. mozno mi iste veci mohli dojst skor ale podstatne je ze mi vobec dosli. uz som viac nemohla cakat kedze termin menin maminky sa blizil. tak som sa pozrela na notino co mi juzya pisala a hovorim si ze bud alebo. bola som pripravena na vsetko aj na to ze by mi neprislo to co si objednam :D ale nakoniec nastastie prislo co mi urobilo radost :) a mamine tiez. bol to lepsi darcek akoby som jej neviem co mala vymyslat

Juzya3

Cau Jarunka
neviem ci mas na mysli akoze znacku kozmetiky alebo druh alebo co :) ale co sa tyka druhu tak teraz som jej vyberala na vlasy a na licenie po troske, pretoze niet nad to ked vidim jak ju to potesi ze moze byt este krajsia, velmi rada ma taketo darceky preto sa snazim ju takto prekvapovat

dceraKika

Moja mamina slávila tento rok 60-tku a darovali sme jej poukaz na wellness pobyt - samozrejme pre dvoch. Bez tatina by nešla. Keďže už má zdravotné problémy veľmi sa potešila

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám - Fórum - ZDRAVIE.sk