zvlastne pocity + strach

Príspevok v téme: zvlastne pocity + strach
deina123

Ahojte, je vela tem zalozenych na strach no tam riesia hlavne depresie, ja mam problem ktori ani neviem definovat, mam strach s niecoho ale s coho to neivem, stale sa pozorujem ci mi nieje zle a bojim sa niekde ist lebo sa bojim ze mi bude zle, vlastne sa bojim aj samoty potrebujem mat pri sebe ludi. Neivem to pomenovat no neviem za kym mam s tym problemom ist:( tak mi poradte co by som mala robit, zlepsit psychiku si neivem s cim tak ked mi niekto na to vie odpovedat tak prosim vas:)

jablonkaa

deina, zrejme trpis fobicko-anxioznou poruchou. urcite navstiv psychologa, pripadne psychiatra, urcite to nie je prijemne zit v neustalom vypati a strachu, treba s tym nieco robit.

tak to je

najlepsie by ti v tomto pomohol psycholog. pokial sama nevies kde je koren problemu a preco sa tieto veci deju, tak s tym nebudes moct nic urobit, nijako to nezvladnes. tak radsej sa porad so skusenymi odbornikmi, ktori odhalia pricinu problemu a naucis sa taketo stavy zvladat.

deina123

majka M :
no to je tak ze mne je zle ale to neviem popisat ako keby som to nebola ja sa neviem ovladat je mi tak zvlastne a ked niekde idem sa bojim ze mi bude tak zle:(.. a uz len s toho mam strach ze mi bude zle.. no to zle mi je tak mozno 2 hodinky za den

ariadnakp

ak to nevies sama definovat, my ti tu tazko pomozeme, ale rozhodne by si mala navstivit psychologa, za to nic nedas :)