zapal mocovych ciest

Príspevok v téme: zapal mocovych ciest
biba

Cau, baby.zapaly mocovych ciest su vraj povazovane za tapicky zensky problem a tak vas chcem poprosit o radu.K doktorke nechcem, to by znamenalo antibiotika.Nasilu sa im nebranim, ale mavam po nich gynekologicke problemy, bo pozeru vsetko dobre aj zle.Pijem urologicky caj a vobec furt sa niecim nalievam, uzival Uroval manosa ale nic moc sa nelepsi. dakujem

lulina_majerova

sabina zápal ten raz keď sa objaví a niečo sa nerobí s imunitou, tak to je celé zle :/ To potom začne byť začarovaný kolotoč ;)

ingara

Zuzi to je tvoj pohlad nech sa paci ja som tiez len svoju skusenost napisala...Pri zapale hlavne netreba sa obavat ani uzivania antibiotik tak ako tu uz zaznelo...A tiez je dobre pripravit sa na to, ze liecba zapalu nie je zalezitost par dni...:)

sissiny

Mamita prvy krok, lenze prave tomu sa vela ludi vyhyba a neviem preco. Pritom antibiotik sa obavat netreba. Predsa len doktor ich nepredpise len tak pre nic za nic.

mamita1

zápal v prvom rade treba začať liečiť antibiotikami, to by som povedala, že to by mal byť prvý krok, keď sa z toho chceme dostať, lebo je veľa možností ako potlačiť prejavy zápalu, ale vyliečiť ho to trvá istý čas a treba k tomu lieky

zuzi74

Ingara, tu nejde o nejake spekulovanie. Ak ho chces uzivat, nikto ti v tom nebrani, ale su aj ine a hlavne prirodne a ucinne cesty ako sa zbavit zdravotnych problemov. Toto je forum o zdravi, kde si ludia radia ako sa ich zbavit a netreba sa zameriavat len na jeden produkt, ktory vsetko zachrani.
K tvojej poslednej vete sa radsej nebudem vyjadrovat, lebo to nie je vobec o setreni.

ingara

Zuzi uznavam, ze Wobenzym je mozno drahsi...Ale mne to nevadi...Pretoze mam vyskusane, ze mi pomohol a nielen pri zapale, ale aj pri inych problemoch a teda nevidim dovod preco spekulovat, ked uz mam nieco overene, osvedcene a pomaha to...Pre mna je zdravie priorita a nebudem na nom setrit...

zuzi74

Dievcata, ak chcete nadobro vyliecit zapal mocovych ciest a existovat bez nejakeho monuralu a draheho wobenzymu, vranka vam tu dala vynikajuci typ na kapucinku. Sama som ju uzivala vo forme tinktury, 2 balenia po sebe a neustale opakujuce sa problemy prestali.
Je to najlepsia bylinka na gynekologicke a mocove zapaly.
Na bakterie ako E.coli, stafylokoky, streptokoky je naozaj vyborna. Je to silne prirodne antibiotikum.

majus1463

prva pomoc este len pri zacinajucom zapale je soda,aspon trikrat denne,vyplavuje bakterie prichytene na sliznici,dalej caje,uro doplnky z lekarane,ak nepomaha ,tak nutne su atb. Z mozstva doplnkovych pripravkov,antibiotik mi jedine pomohol Monural,jednodnove antibiotikum,najmenej skodlive,ostatne mi vzdy privodili mykozy a crevne problemy. Monural som uzila vecer,(nedavala som tomu velku sancu) ,ale rano bolo naozaj vsetko prec,bolest,nutkanie,az neuveritelne..toto idealne zabera na bakterialnu infekciu.

mariama254

For you - sissiny
Je to fakt. Mne pri zapale sa vyplatilo uzivanie antibiotik a Wobenzymu, spolu to pomoze. Zlozenie tohto lieku ma aj protizapalovy ucinok, co vobec nie je na skodu. A antibiotika tie to preliecia, takze ono to spolu dobre hra :) Len najlepsie je zacat to uzivat spolu, zaroven ;)