HIV pozitiv

Príspevok v téme: HIV pozitiv
laks

Zdravim. Mozno tu uz bolo par tem, ale chcel by som poprosit o radu. Mal som chraneny sex s prostitukou a pritom ani moj penis nebol moc stoporeny, tak napol, vsetko toto bolo sposobene dovolenkou, alkoholom a podobne. Stalo sa to v 1. polovici jula, cize asi tak 2 mesiace spat plus par dni. Obcas ma pali trosku vytokova trubica, to zacalo asi par dni potom, na zalude mam asi 3 take mini mini cervene vyrazky, to asi tyzden dozadu a dnes akoby som dostal chripku, nadcha, bolesti hlavy a slabsie hnacky, cize typicky priznak HIV. Ta chripka moze byt sposobena aj tym rapidnym ochladenim za posledne dni. Viem ze sa daju spravit testy v BA na kramaroch, ale az po 3 mesiacoch po spravani. Co si o tom myslite? Mam dost stresy z toho a akurat prestavam s fajcenim(3. den uspesne nefajcim :) ). Za kazdu radu, skusenost a pod. dakujem.

Senorrr

DObry den

Raz sa mi stala taka vec že som bol na diskoteke dost serioznej ..a zaspal som pri bare..ked som sa zobudil tak som krvacal z dlane mal som tam taku drobnu ranu a trochu ma to bolelo ..je možne že ma niekto pichol injekcnou striekackou a nakazil ma hiv?

dakujem dovidenia

rambo

cawtwe chem sa spitat ze jak sa da nakazit HIV Chorobu napr ked Je Dakto gay alebo normalne zo zenou aby dve ne Prosim Odpovedte.

nonwm

no dik dodo ale ja som ten sex mal ush davno pred 3 rokmy setci boli panici ani nefetovali nic .... takze no ... ale dakujem ete raz

mimka_

neviem preco sa tu kazdy trapi kazdy ma z toho obavy ked ma nechraneny sex a ku pokojnej dusi staci len nabrat odvahu a dat si urobit testy

mimka_

neviem preco sa tu kazdy trapi kazdy ma z toho obavy ked ma nechraneny sex a ku pokojnej dusi staci len nabrat odvahu a dat si urobit testy

dodo78

ak boli panici tak asi by si mohol byt v klude, okrem nezelaneho otehotnenia tej baby samozrejme, ale byt tebou v buducnosti by som si daval pozor! teraz je zla doba, nevies co chytis a potom je uz neskoro bedakat a vypisovat tu.

nonwm

cawko jaa som nabral odvahu a napisal som sem prosim o radu ja sa chcem spytat ...mal som sex 2x s chalanom a 1x s babou a ja sa bojim ci nemozem mat hiv ? sex bol nechraneny ale ja vsetkych troch poznam a viem ze pred tymto nemaly ziadny sex ... setci boli panici a panna nieze by som bol bisexual alebo homosexual prosim neviete poradit ? rozpraval som sa z mamou o tomto a ona hovrila ci mi hrabe ? a ja nwm nie som si isty poradte