Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

make-up???help me!!!

Príspevok v téme: make-up???help me!!!
metis

Dobry, mam 14,pouzivam zineryt,mozem si napriek tomu kupit make-up??????neznici to ucinok zinerytu?a aj keby ze si ho kupim tak acnecover neucpe pory???este ma zaujima ci nepoznate Manhattan clearface-hlavne pudre.Co je podla vas setrnejsie k pleti s akne-ANTIBAKT.make-upOd dermacolu alebo ANTIBAKT.Puder od manhttanu viem Ze su aj drahsie pripravky no ale bohuzial ja mozem minut na make-up max.300 sk,dakujem za odpovede .

teta.karamelka

ahoj metis, ak ti môžem poradiť s make-up(om), tak od Manhattanu \"Powder Mat\" je dosť dobrý... zmatňuje pleť a aj dobre kryje a nemusíš ho použiť veľa.

laila

metis,vyzeras byt dobre,inteligentne dievca,ktore vie,ze menej je niekedy viac..ja odporucam aknekolor,(ak si bledsia,radsej ten bledsi)a k tomu nejaky puder,manhattan je dobry,antibakterialny,neupchava.
nic co by vyzeralo prilis oranzovo,al.umelo.
kazdy by sa o seba mal starat.
a to ze sa chalanom ,,hnusis,,..
chalani v tvojom veku su este velmi hlupucki:)na ich nazor kasli..bud sama sebou,krasna,dobra a usmiata...sebavedomie je dolezite

tak to je

metis, tak na take reci od tvojich spoluziakov sa uplne vykasli. to su len zakomplexovani chudaci, ktori si na niekom musia vylievat svoje komplexy. chapem, ze mas z toho depky a tieto zazitky ti uberaju zo sebavedomia, ale pozri - nie kazdy ma to stastie si prejst vyvojom bez toho, aby sa mu nevyskytlo akne. vela ludi si tym preslo, takze nie si jedina. skus sa nad to troska povzniest, povedat si, ze nie si predsa jedina, ktora ma takyto problem. urcite sa preto nevyhybaj ludom a neuzatvaraj sa do seba, lebo to tvoj problem este zhorsi. jednoducho si taka ak si, dolezite je aka si vo vnutri, no a /male/ chybicky krasy sa vzdy daju vylepsit. skus sa poradit s koznou alebo s kozmetickou ako by sa dal vyriesit tento tvoj problem a nechaj si poradit. oni ti najlepsie budu vediet poradit a budes to mat zarucene.

metis

Neboj sa nehnevam sa na teba viem co mi chces vysvetlit a tiez ze ked si napatlam make-up zazrak sa nestane ale mozno to aspon zmierni a ak nie tak sa na to vykaslem No a ci tie slova su silne podla mna primerane Ved to posud sama......ked som prisla prvy den do skoly,nechtiac som pocula ako chalan za mnou hovoril spolusedicemu zeTO VACSIA HNUSOBA SI PREDNAS ANI NEMOHLA SADNUT alebo raz som sa nechtiac obtrela o spoluziaka a on zakrical fuj a bezalku umyvadlu... A taketo zazitky... mam ich desiatky viem ze asi mas pravdu ale uz som psychicky na dne a chcem ten make-up vyskusat aj ked viem ze mam len malinku sancu ze by to mohlo moju situaciu zlepsit,nadej umiera posledna....

mishaqa

a myslis si ze ked zacnes nosit ten make-up, tak sa ti zrazu vsetci prestanu vyhybat, a prestanes sa im "hnusit"??
vies, nechcem byt k tebe zla, ale poprve si ymslim ze vybras velmi silne slova a po druhe...ak sa im raz "hnusis" tak sa im budes "hnusit" aj s make-upom...prepac....

metis

ja akne uz ani nemam(max.2 vyrazky do mesiaca)ale tie JAZVICKY PO AKNE...no tak ja chcem prekryt hlavne tie jazvy,mam ich vela,vyzeram strasne v skole sa vsetkym hnusim,radsej sa mi vyhybaju... uz som zufala!!!tak co ine ked nie make-up???

sonka

mishaqa... súhlasdím, to, že dievča na vyrážky nakydá tonu make - upu nie je riešenie. Make - up by mal slúžiť na zvýraznenie kladov a prekrytie jemných nedostatkov a je určite lepšie zvoliť kvalitnejší make - up. Čo sa týka vyrážok, tak pleť je potrebné pravdidelne čistiť a poučívať vhohný krém a vhodné kozmetické prípravky, aby tie vyrážky neboli. Taktiež obmediť sladké... atď. ale o tom sa tu už popňísalo až až.

mishaqa

akne treba liecit, nie ho zakryvat..a ekd k tomu este nejakym lecnym smejdom makeupom, tak sa ich nezbavi...viem co je to mat vyrazky.... dva mesiace nenosim make up, ani puder, ani korektor nic... a musim povedat ze sa mi plet zlepsila, ako ked som na sebe mala napatlane mnozstvo make upu....ano, duievcata sa chcu byt pekne, ale treba sa zamysliet nad tym, co to znamena byt pekna, lebo nemyslim si ze dievca ktore ma na sebe hrubu masku, sa povazuje za pekne...metis pisala ze chce zakryt jazvycky po akne a pehy....radim, pehy nezakryvaj, je to zbytocne, a aj tak ti ich vidno bude, a na jazvycky po akne pouzi korektor, neverim totiz, ze by si ich mala po uplne celej tvary... z make upom a svelijakymi hlupostami si tvar akurat pospatis...moj nazor... :)

jaja

mishaqa vsetky dievacta chcu vyzerat dobre a ked su vyrazky a e ich vela je tazke vyjst takto vonku...korektor je nanic....tu nejde len o to ako vyzeras ale ide tu o tvoju psichiku....a psichike neprospeje ked ti nejaky pubertak povie caw muchotravka

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

make-up???help me!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk