Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

supiny na tvary

Príspevok v téme: supiny na tvary
erinocka

Ahojte....od narodenia mam mastnu plet a kvoli tomu sa musim pasovat s akne....uz som mala toho dost tak som zacala svoju mastnu plet susit....vyrazky mi postupne zacali miznut a to sa mi samozrejme zacalo pacit a pokracovala som so susenim...momentalne mam okolo ust a na casti lip male supinky...plet mam moc suchu a neda sa ani hydratovat...prosim poradte mi co s tym...mali ste niekto nieco podobne...nepoznate nejake domace recepty alebo nieco co na to zabera>> dakujem moc

tiatia

Ja som mala ten istý problem po dlhodobom vysušovaní pleti sa mi tvorili šupinky a mala som takú drsnu pokožku .jediné čo mi pomohlo boli aquabelle krémy od firmi calivita ,fakt užas

[zruseny12]

erinocka...mohla by som ti odporucat este krem na plet,ale je to dost drahe...
ja som to mala raz a bola som velmi spokojna...AQUABELLE...
AQUABELLE REGENERACNY KREM
AQUABELLE VYZIVNY KREM
AQUABELLE HYDRATACNE A CISTIACE MLIEKO
...mozes si objednat kazde zvlast,ale aj celu sadu...
objednat si mozes na cisle...
02/53419757

[zruseny12]

erinocka...a pij vodu, kazdu hodinu aspon 2,5dcl...tak sa ti plet trochu zlepsi...sak nie len plet...je dobre pouzivat aj psyllium.../je to vlaknina na precistenie criev a na lepsiu plet/

[zruseny12]

erinocka...ja ked som bola alergicka,mala som tiez velmi suchu plet,a nevedela som, co mam robit...raz som vyskusala krem z lekarne pre alergikoch a pomohla...netvrdim,ze aj tebe pomoze,ale mozes vyskusat...
od fyrmi RUGARD....VITAMINOVY KREM S VITAMINMI A ,B6 ,E JE TO KREM PRE ALERGIKOCH....STOJI OKOLO 250SK/MYSLIM,ZE TO NIE JE AZ TAKA PREHNANA CENA/

esiesa

este som zabudla dodat ze po prvom naneseni som sa zlakla ze to mam este suchsie, nakolko sa mi zacalo este viac supin odlupovat... ale ako som si to umyla tym mydlom a natrela neskor znovu tak tobolo lepsie a lepsie... ono sa to zacne viac odlupovat ale podtym to uz nebude opat zacinat... :)

esiesa

ja som so sheborreou mala problem vyse 5 rokov, skusila som asi setko co sa dalo, a po rokoch som konecne objavila nieco co funguje!!! pritom to nie jeziadna chemia a stoji to 23 korun!!!

vola sa to gafrova mast s ichtamolom... taka hneda pasta.

pred nanesenim je dobre si pokozku ocistit (tym aj hydratovat)- odporucam mydlo od Eucerin- bez alkaloidov- nevysusa ako ostatne mydla.

a pri zotierani pasty je tiez dobre ocistit tym mydlom, nakolko cistou vodou to ide tazko.

naozaj odporucam, nebudete lutovat.

delphia

v prvom rade ti treba odstranit odumretu supinovitu vrstvu z pleti a nasledne hydratovat a NESUSIT uz!!!
na hydratovanie si kup hyfratacny krem a serum a tiez po veceroch si rob domacu masku - jogurt + med na cca 30 min.

RNG

tema na seborheu(seborou) tu uz bezala viackrat.
Odporucal som kokosovy olej s par kvapkami GSE(na lyzicu oleja 5 kvapiek maximalne)na noc a bylinu sarsaparilla(smilax), z ktorej caj a vytazky sa pouzival davno uspesne na rozne kozne problemy. Pravdepodobne aj Witch hazel(hamamelis virginiana, 2x destilovany vytazok) mnohym pomoze, ci uz na supinky, ci uz na dezinfekciu akni a tiez na stahovanie prisirokych porov.
Proti acniam je tiez zinok,alebo este lepsie zmes Zinc for acne(zinok na acne), caj z korenov zihlavy a rozne topicke(povrchove) zinok obsahujuce prenikajuce masti a gely.

svetlana6

ak je miesto okolo ust so supinkami aj zacervenane, ide pravdepodobne o seberoicku dermatitidu. mozes ist na kozne, dostanes na to mast, ktora vsak pomoze iba docasne. na toto velmi odporucam kozmetiku Bioderma Sensibio DS. (resp 1.x mi ju odporucila kozna a zistila som, ze mi skutocne pomaha, takze som ju uz 2 roky nevymenila za nic ine.

mirka 23

No tvár treba hydratovať, aj keď je mastná. Na začiatok skús normálny krém na tvár. Vichy si nekupuj, je to sama chémia a je to zbytočne predražená kozmetika. Ak nemáš krém, skús radšej niečo prírodné.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

supiny na tvary - Fórum - ZDRAVIE.sk