Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ste starinari?Nic neviem vyhodit.Je to chore?

Príspevok v téme: ste starinari?Nic neviem vyhodit.Je to chore?
starinarka

Nemam kam uz davat vecitotalne prepachte skrine a pivnica/Kolko mate veci na nosenie{napiste mi pocet triciek a nohavic a pripadne pocet topanok.,Ja mam pocit ze toho mam strasne vela a nemam to kam davat {asi 200 triciek 50 topanok..radsej nebudem pokracovat}Vyzadujete saty? ako casto?Vsetko skladujem ..aj tanierky po babke. No mam asi nejaku diagnozu...:}

fialocka

myslim ze ten blsi trh je super napad, mozno sa vsetkych tych veci vzdas lahsie ked neskoncia v kosi, ale mozno posluzia niekomu inemu... hm?

[zruseny12]

presne tak ako pise poliewoocka,spotrebice by som nevyhadzovala,nikdy clovek nevie kedy sa zidu...ale ostatne veci by som darovala...alebo dala do bazaru...je vela moznosti ako sa ich zbavit...a ked sa nechces obtazovat...tak naplnit cierne vrecia a vyhodit.../ale ked su to zachovale veci,bolo by ich skoda,je vela ludi ktorym by si pomohla/

poliewoocka

Starinarka, spotrebice, najma funkcne, nikdy nevyhadzuj! Nikdy nevies, kedy sa ti novy pokazi a kolko bude trvat oprava alebo reklamacia-najma u nas na Slovensku.
Co sa tyka ostatnych veci, co tak spravit blsi trh a dat po par korun? Alebo niekomu darovat...

starinarka

vyhodili by ste stary fen? {spatny ale funkcny } mam novy.Stare radio {mame 5}Stary myxer ,tiez funkcny.Stary kavovar funkcny.Knihy co skutocne nikto necita a nechce ich ani antikvariat. Len si hovorim niekedy si ich precitam,,,{to hovorim 10 rokov}Obrusy 30 {ale nie su moderne} Polonove uteraky po babkach]aj to vyhazdujete?Vazicky po babkach tanieriky navyse.Len mame ich cez 100.Vyhodili by ste tieto veci? Este nejake povzbudenie a zajtra ich vyhodim:}.Je velka pravda ak by to niekto urobil za mna ani si to mozno nevsimnem,teda vsimnem ,ale nebude to tak vadit.Inak dakujem za povzbudenia

fialocka

my doma kazdy rok vytriedime oblecenie, ktore uz nik nebude nosit a posleme ho do detskeho domova. Niekedy mam tiez problem vyhodit veci, ktore uz sice nepotrebujem, ale mam ich rada,... vtedy najradsej zavolam sestru a ona mi povie ze tak toto fakt vyhod, toto si este nechaj a "vyhadzovanie" mi ide lahsie. Podla mna nie je dobre vsetko co sa nepouziva automaticky vyhadzovat, ale treba si uvedomit ci to v buducnosti bude mozne este nejak vyuzit, alebo je vam len luto tu vec vyhodit...

lea

joj, kontakt na nich neviem, ale na internete ma slovensky cerveny kriz a katolicka charita iste svoje stranky, tak im skus napisat alebo zavolat

lea

ja stare oblecenie dam na kontajner a o pol hodinu tam nie je. kedysi som pretriedene satstvo nosila do cerveneho kriza, tesili sa. ale neviem, ci to este tak funguje. alebo myslim, ze aj katolicka charita v Ba zbiera take satstvo a dava to bezdomovcom.

poliewoocka

My s mamkou robime pravidelne "poriadky" sebe, ale aj inym ako napr. starkej:) ta tiez nic nezisti, ked vyhodime. Nechce vyhodit naozaj skoro nic, ved co keby to este aj vnucata potrebovali:D veci prichadzaju a odchadzaju...treba sa s tym zmierit. Stare oblecenie, fakt nenositelne-myslim tym, ze by to nenosil nik z nasej rodiny davame do igelitiek a polozime pred kontajnery pre bezdomovcov a "vyberacov kosov". Hracky sme zaniesli do detskeho domova, nechali sme si zopar plysakov a babiky Barbie-to je nostalgia, s tym sa jednoducho este dlho nerozlucite:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ste starinari?Nic neviem vyhodit.Je to chore? - Fórum - ZDRAVIE.sk