velmi silny vytok a nic ine

Príspevok v téme: velmi silny vytok a nic ine
lagunaska

Zdravim vas vsetkych chorych.
mala by som na vas ziadost o nejaku radu alebo aspon ozvanie sa ze nie som sama.
uz asi 2 roky sa trapim s gynekologickymi vecami a uz som z toho blazon. doteraz som sa vlastne od zaciatku liecila z mykozy, ale teraz ( po samozistovani z internetu a po dvoch negativnych kultivaciach na mykozu) zacinam hladat ine priciny mojich tazkosti. uz som stihla aj doktora zmenit ale ani tento novy neni o nic lepsi, ale to je teraz nepodstatne.
moja otazka je takato: viete mi niekto poradit s velmi silnym vytokom? uz som sa na internete toho docitala vela ale nevie mi niekto vymenovat pri com vsetkom je zvysene mnozstvo vytoku. nic ma nesvrbi, ani nepali ani nehrudkovie ako pri mykoze. len te vytok.... doktor mi jednoducho povedal ze ho mam zvyseny a ze si mam zvyknut lebo sa neda zmiernit. tak ci mi neviete poradit s cim to moze byt spojene lebo taky silny ako ked je menstruacia len je to vytok podla mna nie je normalne.
privytam akukolvek radu. alebo mi poradte dobreho gynekologa. teraz sa chystam k dalsiemu na vysetrenia ale tento je sukromnik takze vyvalim riadne peniaze za to.
kyslost v posve som si dala zmerat a bola spravna, na chlamydie sme sa s priatelom uz liecili, dokonca na obydva druhy. mykoza to nie je lebo nic nesvrbi ani nic a na to som akurat dobrala cipky a maste. co to moze byt? poradte akykolvek nazor.
dopredu dakujem.