vyliečiť sa zo žiarlivosti

Príspevok v téme: vyliečiť sa zo žiarlivosti
julka35

Zdravím:-)..
Prosím vás o akékoľvek rady, ktoré by mi pomohli. Psychológ, to mi je jasné, ale prosím poraďte, čo by mi ešte mohlo pomôcť.
Knižky, alebo nejake tréningy, vaše osobné skúsenosti, ja neviem.
Chcem už konečne prestať, pretože už mi to naozaj ničí život.. a nie len mne.
Budem vďačná za akéko2lvek rady, pekný deň :-) julka

zaruška

ahoj moja. viem ako sa citiš. neviem, ci to zvldnes bez psychologa. j to bez neho tiez nezvladam. citim sa trape ked tolko ziarlim. ten tvoj o tom vie, robis mu sceny alebo to dusis v sebe?

evka19

Prosím Vás pomožte mi:-( som neskutocne zúfala, strašne ma ubýja ta hrozná žiarlivosť... chcem sa z toho dostat sama, bez pomoci psychologa... Najhoršie je že netrápim len seba ale aj môjho partnera... ach prosim ak viete tak mi prosim pomôžte:-(

julka35

noo... dnes som sa už musela držať na uzde:-P, pretože sa stalo niečo, za čo by som inak mala strašné nervy, bola zúfalá atď. ale nejak som sa udržala a si predstav, už ma to tak neserie:-)

julka35

no dakujem za rady, ja som si myslela že ked už niekto je žiarlivý, že sa toho nezbaví, ale vidím že to nie je pravda:-) no dúfam že to tiež dokážem:-)))tak mi drž palce, a vdaka:)

nokia

no musis!! ak ho nechces stratit treba si verit a zachovat chladnu hlavu v tych tazkych situaciach :) nemas stepper ? chod do fitka alebo si zabehat a nemysli na nic uvidis ako to pomaha ,,mne urcite a este ako ...uvidis zvladnes to moja

julka35

hej hej, je jasné že chodime von aj sami. ale napr ja rozlišujem ísť večer von, na noc, a ísť na chatu...:-) vieš ako, to i myslí, že aj ked by som bola vyliečená, že ho nepustím:-D