viem ze to sem nepatri, ale...

Príspevok v téme: viem ze to sem nepatri, ale...
bambussa

prosim, ospravedlnujem sa viem ze to sem nepatri otazky ohladne zvierat, ale je to mje oblubene forum a dufam ze mi bude vediet niekto pomoct alebo ma nasmerovta na inu stranku. dakujem. mame psa, rodezskeho ridgebacka, ma kratku srst a ako sa ochladzuje tak mu samozrejme hustne, lenze teraz ked sa tak zo dna na den ochladilo, nestihla mu dorast a mam strach ze je prechadnuty, lebo stale chce byt vnutri, trasie sa, je smutny, nic nechce jest ani pit a skuci. ak mi viete nekto poradit co robit alebo ak poznate nejaku dobru stranku o psoch , dakujem

psickarka

no vies co pre psikov nie je velmi vhodne kravske mlieko pretoze je je velmi tazko stravitelne pre psi zaludok..,
radsej mu uvar trosku ryze ale bez soli a k tomu rajcinku alebo mrkvicku..uvidis ze nad tym nostek neohrnie=)

psickarka

samozrejme ze havinko mohol prechladnut ako mohol mat uz dlhsie chorobu a zacala sa mu prejavovat teraz...
no tak mu skus dat aspon nieco aby spapa neviem co mu davas inokedy...ale tak skus mu dat aspon mrkvicku alebo nejake ovocicko...aj zvieratka potrebuju vitaminiky...
no a sprav mu nejake kludne a teplulinke miestecko a rozmaznavaj ho a von co najmenej a iba na chvilocku...
kocka ale radsej by som si skusila nejako vybavit toho zverosa lebo nikdy nevies ake nasledky to mozes mat...

bambussa

no to kazdopadne, isla by som, ale dnes to asi nepojde, preto sa pytam, ci ma niekto nejaku skusenost s tym, som s nim totiiz sama doma a nemam auto, byvam na dedine a veterinar je v susednom meste a nas pes nie je zvyknuty n aludi takze ist s nim verejnou dopravou je nemozne