Bez dievčata,kamatov

Príspevok v téme: Bez dievčata,kamatov
melon

Ahoj,Som s BB mam 19rokov.Mam toho strašne vela čo mam chuť napisať ale to by asi nikto nečital.Skratim-Nemam priatelov som nesmeli,stále doma,rád by som žil ako ostatny ale nejde to.Som odlišny Piatkove zabavy srandy a podobne to ja som este nezažil.Domaci stereotyp je strasny A nechcem ho.Asi niektory vravite lebo nič preto nerobím No ano No potrebujem na zaciatok aspon niekoho kto ma zobere za ruku a aby som nešiel Von sám. teraz už maturujem.Nedokažem ja sam nadobuduť rozhovor s dievčatom Je vobec možne najsť niekoho kedy by bola Ona tá hlavna a tlačila na mna lebo ja proste prvé Ahoj nepoviem.

Je tu niekto taky kto nemá odvahu zoznamiť sa ale túži po tom?Myslim že taky ludia by si možno rozumeli

vikuska

cim si starsi tym sa tazsie ziskavaju kamosi a partneri. kazdy uz ma svoj okruh znamych, vztah, venuje sa uz viac praci alebo rodine ako vysedavaniu v bare a diskotekach.

[zruseny12]

...roznesu cloveka aj napriek tomu,ze vobec cloveka nepoznaju ...takze sa ani necudujem,ze niekto nema kamaratov,ked si ich nenasiel od malicka,teraz sa tazko hlada spriaznena dusa v tejto dobe...

[zruseny12]

melon,trochu mas v tom pravdu,ze je to aj dobou...ale dobou sa aj ludia menia...poznam ludi,ktory boli ako -kde ma postavis tam budem stat-a casom-dobou sa zmenili na nepoznanie/pochopili,ze falosnostou atd.sa lahsie zije v dnesnej dobe/...mas pravdu ked sa clovek nezmeni/povahovo ma smolu/...
...ja osobne nemam problem sa zoznamit,kde idem stale sa niekto ozve,porozpravame sa...ale nie je to zoznamenie,ze sa stretavame aj nadalej...
a teraz je taka doba,ze sa ludia amju obavi nadviazovat nove znamosti,lebo vela je takych,ze cloveka vyuziju atd.
niekedy to tak nebolo,ja osobne som stretava,moc dobrych ludi,a aj sme sa stretavali...teraz je to nemozne...este aj na fore narazis na ludi,kde s teba povytahuju kde, co a roznesu...

dedy

ja som uz skusala cokolvek, ale jeden z problemov je ze zijem v dost malom meste, kde sa vacsina ludi s vacsinou pozna
chodila som behat, mam psa ktoreho vencim na miestach, kde by som teoreticky mohla stretnut ludi, ale len teoreticky, psy mam uz uz 7 rokov a ja som na tom stale rovnako
problem je, ze i niektore kludne duse chodia do baru s nejakym jednym kamaratom, ktory ich zoznami s hrbou inych pojasenych ludi.
clovek musi niekam chodit ak sa chce s niekym spoznat, ked nas nelaka diskoteka ci bar tak kam mame ist? ked nemame parky ani ine miesta kde by sa dalo spoznat s ludmi?

jajka

vôbec to nie je dobou, je to o povahe. Niektorí su komunikativni viac iní menej. Nesmieš sa báť hovoriť s ludmi, báť sa trapasov, čo si ľudia o tebe pomyslia, a stále skúšať a skúšať a skúšať. Inak sa komunikovať nenaučíš. Nauč sa nebrať vzťahy príliš vážne. Ani sám seba neber príliš vážne. A nenechaj sa odradiť neúspechmi.

melon

je to asi aj podmienené dobe v akej žijeme.Skutočne s tichým a plachými ľudmi sa malo stretám.Vždy sú to rivali.Ale takýto ľudia majú vlastne výhodu väčinou sú sebavedomí a idú si za svojim cieľom čo naopak tých par ostatných utiahnutých-nekomunikativnich to daľeko nedosiahnu pokiaľ sa nezmenia na tych tzv Rivalov.

zvlastna

podla mna VS zmeni toho vela, len ty sa musis od zaciatku snazit a dobre zaposobit na ludi.. na VS su uz ludia, co sa zaujmavu aspon trosku o podobne veci ako ty, aspon ja som mala na VS super stastie na ludi, nemozem sa stazovat, len ono fakt to zalezi aj od teba, nemozes sa ludi bat, neutekat pred nimi, ale snazit sa zapadnut do kolektivu hned odzaciatku... alebo si apon najst par spriaznenzch ludi :)

jajka

čo je zlé na tom chodiť sa baviť von s ludmi? ved sa nemusíte opiť ani fajčiť. a ked máte nejaké záujmy, tak tam stretnete ludí, s ktorými si máte čo povedať, robíte to čo vás baví, a nenudíte sa doma pri pc. nemusíte byt s kazdým najlepší kamarát, ale doma kamošov určite nenájdete. aj ked sa môžete zoznámiť cez net, dalším krokom je znova len osobné stretnutie.