Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bez dievčata,kamatov

Príspevok v téme: Bez dievčata,kamatov
melon

Ahoj,Som s BB mam 19rokov.Mam toho strašne vela čo mam chuť napisať ale to by asi nikto nečital.Skratim-Nemam priatelov som nesmeli,stále doma,rád by som žil ako ostatny ale nejde to.Som odlišny Piatkove zabavy srandy a podobne to ja som este nezažil.Domaci stereotyp je strasny A nechcem ho.Asi niektory vravite lebo nič preto nerobím No ano No potrebujem na zaciatok aspon niekoho kto ma zobere za ruku a aby som nešiel Von sám. teraz už maturujem.Nedokažem ja sam nadobuduť rozhovor s dievčatom Je vobec možne najsť niekoho kedy by bola Ona tá hlavna a tlačila na mna lebo ja proste prvé Ahoj nepoviem.

Je tu niekto taky kto nemá odvahu zoznamiť sa ale túži po tom?Myslim že taky ludia by si možno rozumeli

doremi

dedy:sak ja som nic take nepisala :))) lebo ono je to teraz fakt tak v dnesnom svete ze ked nechodi spo zuroch tak sedis doma,ja sa nehadam...

veverqua

Vravis, ze teraz ides maturovat. A co potom? Vysoka skola? Ak ano, je to ta najlepsia cesta na to, aby si zacal uplne iny zivot. Novi ludia, prostredie. A nemusi to vobec ist cez tie diskoteky a podobne. Aj ludia, ktori taketo veci nemaju radi si najdu inu formu zabavy. Co sa tyka toho, ze si nesmely, skus sa s nejakym dievcatom zoznamit cez internet. v dnesnej dobe je to uz uplne bezna vec a mas skor moznost spoznat cloveka, ktory ti je vo vela veciach podobny, pretoze vyuziva tiez takyto sposob zoznamenia. Rozhodne neklesaj na duchu, cely zivot mas pred sebou, ja sama teraz vidim, ako velmi som sa zmenila od doby, kedy som mala 19 a nebolo to zase az tak davno, teraz mam 23. Ale ta vysoka skola urobi strasne vela. Drzim palce.

michael

ja som si tiez myslel, ze ked zacnem chodit na vysku tak sa to zmeni, ale musim priznat, ze nic sa nezmenilo a vsetko je take ako predtym, takze ja s tym nemam pozitivnu skusenost. Mne VS zivot nezmenila

lost

Ahojte,ked to tu tak citam, tak viaceri z vas vystihuju presne moje pocity na strednej som nemal skoro ziadnych kamosov, nepoznam co to je chodenie von, stale som len doma, o tyzden zacinam vysoku skolu, dufam ze sa to konecne zmeni,lebo inak nebudem mat dovod zit... ak je tu niekto taky ktoremu VS zmenila zivot, prosim napiste mi to tu dakujem

zvlastna

michael, co tak sa zoznamit s dakou babou co tiez rada sportuje.. mna uz zoparkrat oslovili ked som bola na bajku, kamosku, ked bola behat, aj takro sa daku spoznavat ludia a mas takmer zarucene, ze mate nieco spolocne, lasku k sportu :) ak nie si diskotekovy typ, nehladaj tam partnera, aj tak tam zvatsa najdes niekoho na par noci.. priatelov spoznavaj cez inych priatelov.. staci ak mas jedneho spolocenkeho kamosa, ten ta pozoznamuje s jeho kamosmi, kamaratkami a hned poznas pol mesta :)

zvlastna

cauko, celkom asi aj viem ako sa citis, na strednej som prezivala takmer to iste, amlo kamosou a kamosiek, na okraji kolektivu, nechodievala som vecer zit, nebolo moc s kym, nekedy som nemala s kym pokecat, len par fajn kamosiek, bola som taka ticha a utiahnuta, trapilo ma ze mam malo kamosov a nikam nechodim... ale ono je to v tvojej hlave.. prisla som na VS, isla som tam s cistym stitom, nasla si plno super kamaratov, ale zmenila som sa ja, musis si viac verit a trosku aj druhym, byt otvorenejsia a komunikativnejsi, hlavne sa nebat :) .. u mna sa vsetko na VS zmenilo, uz je aj s kym ist von vecer raz za cas, ja neuznavam take, ze kazdy piatok sa ist rozbit, pripadne aj castejsie..bud rad, ze nie si v partii, co sa chodia ozierat pri kazdej prileyitosti..co sa chalana tyka, este som ho tiez zial nenasla, ale nemzslim si, ze ked najdem niekoho ako ja, tak si budeme uplne rozumiet,,,ani ty nehladaj taku, ked bude aj ona nesmela, neviem, ci si budete rozumiet..preca len plati stare zname, protiklady sa pritahuju :)..ako tu uz niekto spominal, skus hladat dovod preco si taky, ono je to mozno tou rodinou, ale veela veci suvisi so psychikou..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bez dievčata,kamatov - Fórum - ZDRAVIE.sk