Bez dievčata,kamatov

Príspevok v téme: Bez dievčata,kamatov
melon

Ahoj,Som s BB mam 19rokov.Mam toho strašne vela čo mam chuť napisať ale to by asi nikto nečital.Skratim-Nemam priatelov som nesmeli,stále doma,rád by som žil ako ostatny ale nejde to.Som odlišny Piatkove zabavy srandy a podobne to ja som este nezažil.Domaci stereotyp je strasny A nechcem ho.Asi niektory vravite lebo nič preto nerobím No ano No potrebujem na zaciatok aspon niekoho kto ma zobere za ruku a aby som nešiel Von sám. teraz už maturujem.Nedokažem ja sam nadobuduť rozhovor s dievčatom Je vobec možne najsť niekoho kedy by bola Ona tá hlavna a tlačila na mna lebo ja proste prvé Ahoj nepoviem.

Je tu niekto taky kto nemá odvahu zoznamiť sa ale túži po tom?Myslim že taky ludia by si možno rozumeli

gevenducha

XYZ: su predsa zoznamky aj pre homosexualov. Pravda, mas to o nieco tazsie, ale tiez netreba vesat hlavu. Myslim ze na kazdeho caka ta jeho "polovicka".

gevenducha

Aj ja si myslim ze v dnesnej dobe praveze väcsina dievcat oceni ked je chalan citlivy, chapavy, nejde mu len o jedno a vkuse sa neoziera. Takeho dnes najst je umenie, takze ber to pozitivne. Drzim palce :-)

melon

Velmi pekne Vam dakujem za odpovede.
To aky som je myslim určite dane tím v akom prostredy aj vyrastam.Čiže nežijeme najštasnejsie s Mamou a vztahy s Odčimom.No ale to je na dlho fakt zložite u Nas.
Smile:To je naozaj skvele myslel som že všetky baby sa zdržiavaju von a tie ktore nie,maju už zase iné dôležitejšie povinosti.
Velka chyba u mna bol aj vyber školy vybrat si Elektotechnicku školu,no tam na vela dievčat nenarazim a pritom škola mohla byt moje jedine miesto skontaktovat,približit sa snejakym dievčatom..No teraz nemam ani to.Ale už to ten rok vydržím.
Všade okolo mna vydim len same reči kto ako sa piatok opil,oplznosti okolo dievčat...No ja taky niesom lebo večinou su to partie ktore to robia.

xyz

aj ja som nesmely a nemam ziadnych kamaratov, takze v tom sa nelisime, ale ja nie som na baby, takze mam stazenu situaciu, poradte aj mne

smile:)

tak ja sa vyjadrim k vam, chalani:) mne sa strasne pacia nesmeli chalani:) a to, ze nerad v piatky zurujes a vymetas bar za barom, tak to je pre mna obrovske +:) vies, su baby, ktorym imponuju chalani, s ktorymi sa zoznamia na diskoteke, ktori su smeli a znamosti si hladaju na takychto miestach, ale vedz, ze su baby, ktore su uplne ine, napriklad ja som uplne opacna:) nikdy som netuzila najst si chalana na nejakej diskoteke alebo v bare, ale niekde uplne inde. mozno ani nevadi, ze si az tak velmi nesmely, lebo ako pisem, niektorym sa to mozno paci, mne teda hej, ale mozno staci naznak usmevu. mozno je to tak, ze este si sa nestretol s takou babou, ktora ta naozaj dostala a ktora ta tak zaujme, ze si v tom momente povies, tak teraz to skusim a prihovorim sa jej:) a niekedy staci len taky naznak usmevu a ono to pojde samo:) usmevy sa opatuju, aj nejaka ta konverzacia zacne a vsetko dostane iny spad:) takze urcite si s tym nelam hlavu a hlavne sa nemen, lebo takych chlanov ako si ty (vy) je v dnesnej dobe naozaj malo a ja si takych naozaj velmi cenim:)

michael

Caw mam rovnaky problem ako ty, ja mam 20 rokov, len skoda ze nie som z tvojho okolia, sme mohli o tom pokecat. Ja som zo zapadneho Slovenska, ale ak chces tak mozeme popisat cez mail.

doremi

rada by som ti pomohla,ale som z vychodu,takze to mam do bb dost daleko,...ale zelam ti fakt od srdca aby si stretol super babu a mal super ludi okolo seba,no samo od seba to nepojde,najprv popracuj na sebavedomi,vystupovani a podobne....no vsetko to co pises ze si nesmely ma nejaku pricinu,skus ju najst...aky mas dovod byt nesmely?preco si neveris?