Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ani doktory nevedia čo mi je a mne je stále zle :-(

Príspevok v téme: Ani doktory nevedia čo mi je a mne je stále zle :-(
jolanka

Pekný deň prajem, má niekto podobné problémy ako ja? Prípadne mal? Ako ste sa liečili, prípadne kde?

Začalo to všetko asi pred 3-mesiacmi. Celá som sa roztriasla, začali mi tŕpnuť ruky, zostala som slabá, mala som závraty.
Nechala som to tak, no potom to prišlo znova. Tak som navštívila obvodného lekára.Spravili mi EKG, ECHO,rozbor krvi vyšetrenie na štítnu žľazu .
Zistili, že:
1. Zle mi dolieha chlopňa
2. Má, šelez na srdci
3. Mám zvýšenú produkciu štítnej žľazy
4. Vysoký cholesterol

Nič však so mnou viac nerobia a mne býva stále na odpadnutie, v priebehu 2 mesicov som bola asi 5x na pohotovosti, čo mi bolo tak zle. Asi mesiac mám stále teplotu tela 37, dávajú mi silné antibiotiká, ktoré mi aj tak nezaberajú.

Ja už naozaj neviem a mám strach, čo bude ďalej.Niekedy mi príde až tak zle, že si musím vonku niekde sadnúť, lebo nedokážem ísť ďalej :-(

Som zúfalá :-(

sandy21

jolanka, pocity na odpadnutie a neskutocne zavraty mozu byt z vnutorneho ucha. len to malokto vie. ale bolesti som nemala, ani problemy so sluchom. ale ked mas problemy so stitnou zlazou, mozno bude pricina zavratov tam.

wowo1

Treba riesit tu stinu zlazu objednaj sa teda sama k endokrinologovy ak ti obvodny neda papier .zaplatis tak len o 300 sk viac ale s toho su tak vezne problemy aj zo srdcom.ten selest je pravdepodobne vrodeny to suvisi s tou chlopnou ,ale asi je slaby cize neodporucaju operaciu zbytocne. Strasne vela ludi ma selest a netreba operovat.Vysoky cholesterol moze mierne suvisiet s tou stitnou zlazou ale ten upravis stravou a rybim tukom .Terz ta teplot 37 a anitbiotika je len kritie aby si nedostala horsiu infekciu ,ale v podstate zbytocne to by som kludne aj vysadila na tvojom mieste.Teplotu mozes mat aj s tej stitnej.aj pocity na odpadnutie.Proste bez za endorkinologom {dobra je aj vo fakultnej nemocnici Mickiewitzova}.Ked toto bude vyriesene uvidis ci sa to zlepsi ci nie ak nie treba patrat dalej ale myuslim ze ti daju lieky a za 2 tyzdne pocits ulavu

sandy21

ach, taku situaciu poznam, behat po lekaroch a nikto ti nepovie, co ti je.. zazila som to 3 dlhe mesiace a stale mi bolo na odpadnutie, nemohla som nikam chodit bez doprovodu, ani do obchodu, ani autobusom, ani soferovat, iba taxikom. bolo to hrozne, lebo som bola sama v zahranici. ja som to nakoniec mala nastastie len z vnutorneho ucha, narusene centrum rovnovahy. takze niekedy len taky maly organ dokaze narobit sarapatu s telom. drzim palce. ja som musela ist az za profesormi mediciny, kym sa nieco zistilo, lebo obvodny doktor ma totalne odflakol a iba zo mna totalne vyzmykal peniaze.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ani doktory nevedia čo mi je a mne je stále zle :-( - Fórum - ZDRAVIE.sk