Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Asi tu skolabujem, on ma inu!!

ja...

je predsa uplne normalne,že nechce byť sám a hlada si niekoho. aj ked ta to bolí zmier sa s tým. ako napísal básnik: " UŽ NIE STE PÁR " a dopraj mu to. uvidíš raz aj ty stretneš niekoho a .....

básnik

AK TVOJ BÝVALÝ MÁ ŽENU INÚ,
NEDÁVAJ MU TO ZA VINU.
VEĎ VY DVAJA NIE STE PÁR,
A TAK NEMAJ SMUTNÚ TVÁR.
-
MEDZI VAMI BOLA VEĽKÁ LÁSKA,
KTORÁ PRETRHLA SA AKO PÁSKA.
NEČAKÁŠ, ŽE SA TI VRÁTI,
NO ZOSTALI STE KAMARÁTI.
-
DOPRAJ MU BYŤ ŠŤASTNÝM ZNOVA,
NECH HO STRETNE LÁSKA NOVÁ.
PRÍDE ČAS, KEĎ AJ TY SA BUDEŠ K INÉMU TÚLIŤ,
A CELÝM SRDIEČKOM UŽ DRUHÉHO BUDEŠ ĽÚBIŤ.

dvxtdvdv

no ved je to už bývalý nie??? no tak ho nechaj nech si žije vlastný život nezávisle od vašej spoločnej minulosti a ostante kamaráti. To že ťa to žere je však uplne normálne, to asi každú ženu:-) proste tomu nevenuj pozornosť a aj ty si hladaj nové objavy, otváraj sa novým príležitostiam a hlavne šťastne ži!!!!!! ved život sa vaším rochodom nespončil, povedala by som že sa len zmenil:-) a čo ty vieš, určite aj k lepšiemu:-)

!-!

Tie ustipacne poznamky, co tu za kazdym kadekomu Fraisee rozdavas, si mozes nechat pre seba. Vacsinou stoja za h.vno.

jamilla12

mozno to ze bol tak komunikativny bud chcel sa ospravedlnit podvedome ze ma inu ,alebo mu trosku bolo luto za tebou ,alebo s inou je stastny.
jA by som nezvladala kecat z byvalim ani cez net po rozchode aspon rok o druhej babe a celkovo aj keby som mala ineho.Inak uz po 5 tich rozoberam s byvalimi ich sucastne frajerky a zivot.Ale hned po rozchode nikdy to by bol masochizmus..

luuli

eunomia,viem asi čo prežívaš:( môj bývalý to vyriešil jednoducho tak, že si ma vymazal z icq, lebo ževraj by ho to lákalo mi stále písať..je to lepšie asi aj pre mňa.. viem, je to hnusný pocit, že vieš, že bol s inou.. presne také pocity prežívam teraz aj ja..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Asi tu skolabujem, on ma inu!! - Fórum - ZDRAVIE.sk