Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápal ? POMOC !

kulinova ingrid

aj ja mam taki isty riedky vitok brala som antibiotikum ale mi nepomohlo aj tysi bola u lekarky uz sa mas lepsie

kulinova ingrid

ahojte aj ja mam riedki vitok silni antibyotika mi nepomohla niekedy vitok ma neprijeny zapach poradi mi niegdo

julia4444

boli ma klitoris alebo mam velmi neprijemny pocit prerusovane že niekedy akoby nič a niekedy ma to tak zrazu zabolí..až tak vnutorne...nievie mi niekto povedat co to moze byt...nechcem ist k lekarke :(

janka

Úplne v pohode. Sestrička ti najprv vypíše zdravotnú kartu. Opýta sa ťa ako dlho máš menzes a po koľkých dňoch. Či si už bola tehotná, mala potraty..(ale to sa teba asi netýka). Pán doktor sa ťa najprv opýta, či si ešte panna. Vyzlečieš sa od pása dole, ľahneš na kozu( to je len také lehátko) a vyložíš si nohy. Pán doktor sa ti tam na 10 sekúnd pozrie a bude po všetkom. Hanbiť sa nemusíš, oni to vidia denne x krát. Neboj, zápal ti s liekmi hneď ustúpi. Bez liekov sa budeš ťahať možno aj niekoľko mesiacov, preto neváhaj. Gynekológia je dnes na každom kroku, v každej poliklinike. Zoberú ťa hocikde...

ela77

a ako dlho asi trva zapal ? to sa zo mnou bude tahat vecne ? boze je to strasne neprijemne a dost ma to trapy.Mam strach z gyn. ako vyzera take vysetrenie ?

janka

Ak si tam nebola, viem, že sa bojíš. Ale najlepšie bude, ak tam predsa len pôjdeš. Ak sa to bojíš povedať mame, choď sama. Lekári pracujú aj poobede. Ja som sa tiež prvý krát bála... A teraz je to úplne normálne. Môžeš mať zápal, lekár ti dá lieky. Zbytočne sa budeš rápiť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.