Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

som blazon?

radca

Clovek je rpeto clovek, ze sa vie ovladat a to aj ked ho napadaju rozne myslienky a pocity.
Uvediem priklad: Predstav si, ze si Piitbul a okolo teba prejde clovek, alebo zviera o ktorom si myslis, ze by bolo vhodne ho pohryznut. Co urobis? Pretoze si Pitbull, tak o tom dalej nepremyslas a hopnes a hryzies, hryzies.

Ty si ale clovek a ked ta nieco take napadne, tak si jednoducho povies, ze to nie je najlepsi napad a tak to neurobis

Depresivne myslienky moze sposobovat aj nedostatok nejakych vitaminov. treba skusit B-komplex.

zubka33

a myslite, ze ja som? stava sa mi, ze ked idem napr.v buse a napadne mi daco smiesne, tak sa zacnem usmievat a niekedy mam problem to zakryt a zmiernit. ma niekto podobny problem?:)

ja21

no ja asi som, pretože ma vie hrozne vytočiť keď niekto nechápe čo mu hovorím a mám také divné pocity a dakedy sa bojím, že sa dakedy neovládnem a niekomu ublížm....:-o

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

som blazon? - Fórum - ZDRAVIE.sk