Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ukryt tehotenstvo...

leleka

Ak to nevies vyslovit, napis im to na papier a nechaj na stole. pripadne odid vtedy z domu a potom sa vrat, ked to bude precitane.

vikuska

je divne ze si tvoji rodicia nic nevsimli za 5 mesiacov. aj tak to raz praskne, takze by som im to povedala. pokial by to fakt nevedeli prezit, neprichylia ta jeho rodicia alebo niekto z rodiny? prinajhorsom sa da dieta dat na adopciu alebo do hniezda, ale predpokladam ze ty si ho asi chces nechat.

figovnicka

Na mieste tvojich rodicov by som bola strasne smutna a sklamana z toho, ze 5 mesiacov tajis tehotenstvo. Ake vlastne mate vztahy, ked si to nevsimli?????? Co ta nepoznaju? Neviem, co su to za ludia, moji rodicia by chceli, aby som bola stastna a podporovali by ma, aj keby som sa rozhodla zit so smetiarom, ti tvoji sa tesili z tvojho nestastia, ze ti priatel zomrel? Ti tvoji rodicia su ani neviem ako ich nazvat...V kazdom pripade s pravdou von, mila dama, kym nie je neskoro. A dieta ti zobrat nemozu a dat na adopciu alebo cosi ine, lebo v tom case budes uz dospela. Nabudice si vsak daj predpisat hormonalnu antikoncepciu alebo aspon pouzi kondom.

figovnicka

Na mieste tvojich rodicov by som bola strasne smutna a sklamana z toho, ze 5 mesiacov tajis tehotenstvo. Ake vlastne mate vztahy, ked si to nevsimli?????? Co ta nepoznaju? Neviem, co su to za ludia, moji rodicia by chceli, aby som bola stastna a podporovali by ma, aj keby som sa rozhodla zit so smetiarom, ti tvoji sa tesili z tvojho nestastia, ze ti priatel zomrel? Ti tvoji rodicia su ani neviem ako ich nazvat...V kazdom pripade s pravdou von, mila dama, kym nie je neskoro.

steffy

podla mna tiez to treba povedat rodicom a co priatel vie o tom chcete si to dieta nechat obaja, ja mam neter ktora ked ostala tehotna tak to povedala mne a ja som to povedala jej mamke cize mojej svagrine , lepsie to predychavala odo mna tu infosku a bola nervna ale teraz ma mala rok a pol a je to male slniecko. kazdy rodic prijme vsetko lepsie ak povies ty ako keby mali dostat napr otazku od susedov, , vasa dcera je tehotna, tak zajtra mozes otvorit temu pri nedelnom obede, drzim ti prsty

tak to je

naozaj by si sa o tom mala porozpravat s rodicmi. tak ci tak, raz sa to prevali - je to len otazkou casu, tak preco to zbytocne oddialovat? pozri - prva reakcia asi nebude slavna, mozno to budu hadky, krik a pod., ale postupom casu to pochopia. ci chcu, ci nechcu, stalo sa, nezmenia to, takze sa s tym buidu musiet zmierit. hore hlavu, zvladnes to!

radana

Nehal,to nie je riesenie.Treba to povedat rodicom.Ved o par mesiacov porodi a potom sa bude na co vyhovarat?Treba to riesit a nie odsuvat..

nehal

Ak by si ho nemohla vychovavat su centra v nemocnici bocian ci ako sa volaju tam sa daju odlozit nechcene deti na adopciu.

nehal

ja som tak stucnela ze si mysleli ze som tehotna vsetci. Tak povedz ze priberas, skus pribrat celkovo vtedy sa to viac strati.Nos volne veci

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ukryt tehotenstvo... - Fórum - ZDRAVIE.sk