Bolesť svalov

Príspevok v téme: Bolesť svalov
ago

Zdravím Vás.
Môj zdravotný problém, s ktorým si lekári nevedia poradiť už 2 mesiace, je
neustála bolesť svalov celého tela. Niekedy je až pálivá. Možno ju prirovnať
k svalovej horúčke. Zároveň mám mierne
stŕpnute konce končatín. Občas cítim slabú nevolnosť, akoby od žalúdka. Ale to už je asi psychika. Som z toho poriadne unavený. Začalo to seknutím v krížoch. Pre bolesti som sa asi 3 mesiace šetril, fyzicky nenamáhal. Keďže
sa to nezlepšilo, bol som u neurológa.
Podla RTG snímku tam niečo bolo, ale v norme. Absolvoval som rehabilitáciu, ale bolesti v krížoch ustúpili len málo.
Preto som sa dal nahovoriť na akupresúr-
nu masáž. Bola riadne bolestivá. Masér
povedal, že to tak má byť. Kde je prob-
lém, tam to bolí - odstraňoval blokády.
Niekoľko dní po masáži som mal svalovú
horúčku. Aj to tak malo byť. Dva týždne
po tejto masáži som sa cítil lepšie, tak som šiel na stredne náročnú turis-
tickú akciu. Teraz už viem, že som spravil chybu. Nesením ruksaku som zaťa-
žil celé nerozcvičené a nepripravené
telo. Hneď na druhý deň prišla bolesť svalov celého tela. Čím väčší sval, tým
väčšia bolesť. Na stehenných svaloch až
kŕčovita v úponoch šliach na kĺby pri
kolenách a slabinách. Opäť som bol u
neurológa. Na CT mi zistili herniu disku
L5-S1 a na EMG vyšetrení diagnózu G62 -
iné polyneuropatie. Krvné testy sú v norme okrem bilirubinu. Ten mám dlhodo-
bo nad 40. Okrem neurológa som bol na
vyšetrení u reumatológa a urológa. Všetci traja tvrdia, že z ich strany je
všetko v norme. A s herniou disku v krížoch sa mám zmieriť, lebo na operáciu to ešte nie je. Tak to teraz neriešim, aj keď to boli. Ale menej ako
svaly. Reumatológ mi povedal, že niečo dráždi svaly aj keď som v kľude. Tým sa v nich vytvára napätie, ktoré sa prenáša aj na šľachy. Asi preto mi puká
vo všetkých kĺboch. Nikto mi nevie povedať čo so mnou je, preto ma ani neliečia! Každý mi ponúka len tabletky
od bolesti, ktoré aj tak nepomáhajú.
Možno som po dlhom šetrení sa fyzicky
preťažil celé telo a nevie sa z toho spamätať. Niečo sa pokazilo v centre
riadenia činnosti svalov? Alebo mohol
niečo pokaziť akupresúrny masér? Neviem ako ďalej. Aké vyšetrenie môže odhaliť
príčinu mojich problémov? Pomôže mi niekto? Za každú radu vopred ďakujem.

david1234

ago, od tvojho prispevku presiel uz dlhy cas. Podarilo sa ti si s problemami nejako poradit? Velmi by ma zaujimalo, co na tie problemy zabralo. Blizka osoba ma obdobne trapenie a robili jej uz vsetky mozne testy a nikto nevie na nic prist. Zacalo to bolestou ramena, neskor sa pridali bolesti celej ruky, chrbta, druhej ruky, brusnych svalov predlakti a k tomu ju bolia aj klby :(

Matijas

Ago prosim ta ked ti nieco zistia daj mi vediet ja chodim vyse pol roka po roznych vysetreniach priznaky mam totozne s tebou ba priam okopirovane! Mam stale zvysenu kreatinkinazu a nizky cukor

Nádej-sk

Svetovou odbornou tlačou prebehla odborná informácia, ktorá potvrdzuje správnosť 35-ročného výskumu Dr. J.K. Tento výskum sa zaoberal úlohou vody v ľudskom tele.
Už 12 rokov úspešne lieči ľudí zo všetkých chorôb. Táto informácia potvrdila liečivý účinok tejto liečivej vody od Dr. J.K. God's Golden water lieči komplet celého človeka a treba ju piť aj zdravým ľuďom na prevenciu !. Sme veľmi potešení, že svetové výskumy potvrdzujú protirakovinové účinky tohoto lieku a jej liečenie. Písal som mnohokrát o účinkoch God's Golden water , no vždy mi to na tejto stránke zmazali hoci som nikdy nedal adresu ani nič nereklamoval. Z toho môžete usúdiť aká je zaostala odbornosť na tejto stránke. Veď sa snažíme pomôcť najprv našim slovenkam a slovákom.Tento vynález je rýdzo slovenský s prispením svetových odborníkov a výskumníkov. Dr. J.K

antenka

Ja mam momentalne tiez podobne problemy ako AGO , pred mesiacom ma seklo v krizoch zistili herniu disku L4/L5 a pred tyzdnom som zacala pocitovat svalovu bolest klbov a svalov, je to dost neprijemne a tazko sa mi chodi, bola som aj u reumatologa nic negativne mi nezistil, brala som aj Gyrablock na zapal mocovych ciest (+ Alpha D3 na tetaniu), po ktorom mi zacali tieto bolesti a preto som ho radsej vysadila, no uz je to tyzden co ich neberiem a stale trpim. Neviete mi prosim niekto poradit co mam skusat dalej , aby som mohla zacat opat normalne fungovat, vdaka

RNG

Vysoky tlak sa da adresovat aj inac, nez skodlivymi chemickymi liekmi, ktorych jedna z vela skodlivych ucinkov je aj slabost a bolest svalov. Pozri cez Google.sk uvedenim slov rng, vysoky tlak.Riedenie krvi nattokinazou, rozsirovanie ciev(vasodilatacia hlohom(ACE efekt), cistenie ciev lecitinom a lipazou a destresovanie nema ziadne skodlive postranne ucinky.

Livi

Hovoríte bolesti svalov. Mne 68r. a liečim sa na hypertenziu. Dlho som užíval Concor a Agen. Naraz na internom vyšetrení mi povedali, že mám nekontrolovanú hypertenziu. Nasadili mi prestance + hydrochlorothiazid + concor. Mám nenormálne bolesti svalov končatín, mravenčenie, opuchy. Hovoria, že je to v poriadku. Svalovina končatín je oničom - bolí pri záťaži. Vie mi niekto poradiť čo s tým? Ďakujem a dobrú noc.

DANKA37

aj ja mam podobne problemy,,,v krvi mi vysli zle vysledky na stitnu zlazu,,,zatial vsak trpim a cakam, lebo ma objednali na vysetrenie az 17.10...zatial len lieky proti bolesti...trochu sa bolesti zmiernili,,,ale je to hrozne...bolia ma svaly na stehnach, aj mam strpnute, picha ma...

RNG

Hyperplazia a rozne uzliky, ktore su v prilis aktivnych tymusoch v dospelosti mozu byt spojene s hormonalnymi nerovnovahami, najma co sa tyka hypofunkcie stitnej zlazy a ako vsetky ostatne utvary v tele po hormonalnej uprave sa daju odburat enzymami.Extra jod tam tak isto moze pomoct, ci uz cez stitnu zlazu alebo spotrebou na hormony v tymuse alebo pri vyrobe telesnych enzymov.
Zialbohu lekari este stale co nevedia vyliecit patentovanymi chemikaliami sa snazia vyrezat. A comu nevedia najst naozajstnu pricinu sa znazia hodit pod dedicnost a autoimunitu, na ospravedlnenie neschopnosti to vyliecit.

Pricom tato neschopnost viest signaly do svalov moze byt sposobena aj viralnymi utokmi, tie tak isto sa viacmenej zanedbavaju v organizovanej medicine, kedze mame v tele neustale nejake virusy, ktore oni pri nedostatku vonkajsich prejavov nazyvaju "spiace"/dormant/necinne.
Virus ale nemoze byt necinny, len menej cinny pri vysokej viralnej imunite.

RNG

Nuz akokolvek, ked je tymus poskodeny a pre to hyperaktivny, treba ho vyhojit a znormalizovat, nie vyoperovat.
Odrezanie toho, co robi problemy miesto vyhojenie je barbarstvo z minulosti a patri do minulosti a nie do dnesnej praktiky.

lia_m

ak to pretrvava dlho, a je to spojene s bolestami zaludka popripade tazobou, je to najskor virusove ochorenie, kludne aj mocoveho, popripade pohlavneho traktu, povedz svojmu urologovi, aby ti urobil testy na chlamydie, mykoplazmy, ureaplazmy ... kludne to moze byt aj to.