nemam co robit

Príspevok v téme: nemam co robit
ketrinka

mam probkem s tym ze som prisla o vsetky kamosky,nemam s kym ist vobn a uz sa z toho asi zblaznim,nesom chudera som spolocenska len ked dakoho nemam rada ta sa s nim nemam o com bavit,asi sa budem stahovat na 2rok,a tento rok nemam proste co robit chcela som sa prestahovat aj s kamoskou teraz mam 16 ale uz ani s kamoskou von nechodim bo chodi s frajerom,a aj ked sa odstahujem na jednej strane je to dobre bo tam súoznam vela ludi ale na 2 to ze tu mam spomienky s ludmi co uz nebudem s nimi v kontakte proste ani ta kamoska so mnou asi uz nepojde,a neviem co tento rok mam robit nechce sa mi kazdy piatok a sobotu sediet doma a nemam co robit proste,poradite mi daco

johi

..ale nie...prepac,ak to bolo tvrde: (
Neboj.To je len momentalny stav.Nebude to navzdy.A o niekolko mesiacov si povies: nad cim som sa to vlastne trapila : )

tapka

praveze si to nemyslim.ale sis zlaty ze sa ozyvas.vies som si to myslela davno.no a potom som prestalavnimat veci,a stala sa zo mna pysna krava s ruzovimi okuliarmi,vies?aj by som sa chcela citit ako chudera,ale aspon by som zila

tapka

cafte.ja mam 17.tiez som prisla o vsetky kamosky kvetinka s tym rozdielom ze ja som bola chudera.a asi aj som len si to musim zasa uvedomit.

:))

ahoj ja mam podobny problem. mam 16 a som dva roky na strednej ... vsetky kamaratky co som mala boli bud z triedy alebo zo sidliska... no a ked sme isli na strednu tak zrazu vsetko zmizlo... novy ludia nove starosi ... vsetky supr baby byvaju daleko...a nevieme ani sklbit plany aby sme mohli ist von.... som mala dobre depky z toho ... ked chces mozme ist von:DDD