pre rodičov detí

17ka

no moja mama si to myslela ked som s priatelom uz rok a pol,sex sme mali pred rokom a tak zobrala to normálne ,lebo vie ze to je super chalan a nevyuziva ma,a maju dobry vztah takze u nás v pohode.

ni....

ahojte.. ja sama budem mať 17.. a začala osm začiatkom 16 a ani nelutujem lebo som s tým chalanom do teraz a to je aj rok a pol....... mame sa radi a je to na dost dlho a neni ten typ... že .... debil:D:D ale je moc dobručky.. a ked to je dlhší vsťah a je to zlásky tak by mama nemala vrieskať .. ale mala by to pochopiť.. a vysvetliť a spýtať sa na ochranu.. a chápať... moja mama osobone nevie že spolu spávame ale neni som hlúpa a beirem tabletky čiže ochranu máme tak jej to ani nemusím . hovoriť.. lebo nemám s nou taký vstah.. ale mám kamosku v takej istej situacii .a povedala to mame .. a zobrala to v pohode.. len sa popýtala či má tabletky.. ..a tak. a sa s nou normalne porozprávala sexualita je normálna..... pokiaľ je z rozumom.. je to jav dospievania.. a mal by to každý tak pochopiť.................. ale rozdiel je v tom že ako aj ja poznám mnohé prípady.. že 14-15 ročne už sexujú a to tak že každý výkend iného ..a s 20 ročnými tak to je neskusene..mlade.a sprostučké.. lebo si nepočkali na svoju lásku... a mohlo by otehotniet.. to by sa malo riešiť.. inak...... tak to je môj názor.. ja môžem povedať i ked skoro...... ale prišla som o pannenstvo s človekom ktorého ľúbim!!!!!!!!!! a nie na nejakej disce... s cudzím čo je smutne.......... tak papa

miushka

no ked som to svojej mame povedala tak ostala dost zarazena a nevedela co povedat...ale povedala ze je to moja prva laska a nanho nikdy nezabudnem aj vdaka tomuto...a pritom ona vie ze je zadany a ze sme po sebe velmi dlho tuzili ale spolu niesme

lilipo

Ani ja niesom rodic ale moja mam sa to dozvedel aked som mi nasla tehot,test.Nie velmi dobry sposob.Certila sa ako sa dalo,nebavila sa so mnou,ze ma len vyuziva a tak...Nestalo jej to za nic lebo s priatelom sme uz 2.rok a berie to teraz uplne normalne...

Summer_

Ide o vek a o to ci ma to "dieta" staleho partnera... v takom pripade na tom nic zle nevidim.. moja mama to vie :D

rebekka

no nie som rodic,ale tie by ma zaujimalo,ze ako by zareagovali moji rodicia keby sa dozvedeli,ze uz sexualne zijem..podla mna to dost zaleti na tych konkretnych rodicoch...kazdi je ini,niekto to moze zobrat v pohode ale ini,to mozno nepochopia ako beznu sucast ludskeho zivota...a taktiez podla mna zalezi na veku ich ddietata