kedy ste si dali predpisat antikoncepciu...

petulika

Ja v 17tich, keď som si našla prvú vážnu známosť, brala som ju skoro 2roky,ale po rozchode som ju vysadila..a keď som si našla druhú vážnu známosť, začala som ju opäť užívať..a teraz zase asi prestanem:(

panča

ked budes mat staleho partnera a budes vediet, ze budete spolu sexualne zit...urcite ju nezacni brat len tak pre nahodu, na to pouzi kondom (uz aj kvoli ochrane pred pohlavnou chorobou)

leerka

ak chces s partnerom sexualen zit, tak siju predpisat daj, ale nie preto, aby si nemala napr akne, alebo na podobne blbosti, jasom si ju dala predpisat v 19, a teraz mi ju ide lekar menit, lebo uz pre mna nie je tato aktualna dobra....

tronka

ja som mala 25 a uzivala som ju pol roka a pol roka som prezivala peklo na zemi nesadla mi vobec tak som mala velke problemy teraz by som si ju nedala predpisat ani keby som si bola ista na milion % ze mi sadne a nenarobi problemy ,,,

pandela

NIKDY som si ju nepredpisala, NIKDY si ju ani nepredpisem. kazdeho je to osobna vec, ci to bude uzivat alebo nie, ale je to fakt velke svinstvo.