vekovy rozdiel

Príspevok v téme: vekovy rozdiel
555

chcela by som sa spytat, ci tu niekto z vas pozna vztah kedy je partnerka podstatne starsia od partnera, mam tym na mysli 10 a viac rokov rozdiel. ci mate skusenost, ze takyto vztah moze naozaj uspesne fungovat... potrebovala by som trosku povzbudit, nakolko som sa sama ocitla ani neviem ako v takomto vztahu, dokonca sa mi stalo to, co uz roky nie, naozaj som sa zalubila. okolie vsak ma s takymto typom vztahu dost problem... a neviem ci ten nas bude dostatocne silny, aby to prezil... asi by mi pomohla skusenost niekoho, kto sa v niecom takom ocitol, prezil si to... dakujem

orbitka

hlupa,,viem o com hovoris presne to iste som robila aj ja az jeden den som povedala dost a ked mi volal tak som povedala ze nemam nanho cas hmmm zostal trosku mimo po dlhsej dobe som ho stretla v bare ked ma videl v momente sa mi otocil chrbtom a robil debiliny s druhymi babami ja som ho mala totalne v riti a nakoniec dosiel za mnou ze co mi je preco sa snim nebavim atd,,,som sa robila ako keby nic vravim ze vsetko ok s usmevom,ze ako sa ma co ma nove no poviem ti kukal na mna ako na vyoranu mys proste necakal z mojej strany take spravanie ,,asi ratal s tym ze budem uraznea alebo co no ja vobec nie ,,stvalo ma to strasne ale som si uvedomila ze je to debil a z baru som vysla JA s hlavou hore nie on ;) bejvavali casy bolo to uz davno daaaaaavno ,,,,
teraz mam co robit aby som udrzala chladnu hlavu pri tomto o 15 rokov starsom ;)

hlupa

orbitka, asi mas pravdu...ale ja si to stale poviem ze uz s nim nic riesit nebudem, ale on sa stale po takej dlhsie pauze co sa nevidime ozve a mna strasne laka s nim ist vonku, a ja rada sa s nim stretnem....neviem co budem robit dalej...cas ukaze

orbitka

ak si robi srandu tak to nehaj tak predsa sa nebudes ponizovat ,nie? ja viem je to tazke mne sa to stalo tiez bola som zblaznena do jedneho debila a on len aby sa mohol"vyprazdnit" bol somnou ,,,no som si povedala dost radsej sama ako s niekym co si robi srandu :(

hlupa

555 krasne si to napisala....a myslim ze mas uplnu pravdu...ak si stastna s tym clovekom tak neries nejake hluposti okolo trapnych cisel, ktore su v buducnosti dost nepodstatne...suhlasim s tebou vo vsetkom..tak vela stastia

hlupa

orbitka..mno si myslim, ze u mna dost zle..u neho ani nie...on si v postate srandu zo mna robi...ale ja prezivam peklo...heh

555

dakujem vam za prispevky... no o tom to je baby, ze obcas stracame prilis vela casu a energie vo vztahoch,ktore nas v principe ani nerobia stastnymi... uz mam nieco v zivote za sebou a preto viem ocenit chvile ked som stastna... lebo ich nie je vela. uz nejaku dobu svoje vztahy riesim sposobom "je viac toho pekneho? alebo toho bolestneho?" a podla toho v nich ostavam... a teraz... je toho pekneho tolko,ze to az nestiham absorbovat :D... a preto uz nic viac neriesim... ved su to len cisla :D... dakujem

hlupa

orbitka...mno s tym ze niekto ma vsetko a niekto dokopy nic mas pravdu...ved nic zle som nespravila, aby som bola na tom tak ako som...vobec nic sa nedari...niekedy si myslim ze som na dnes so silami...fakt to niekedy nezvladam

orbitka

neviem moja preco to tak je niekto ma vsetko niekto nic,,,ja som vzdy v jeho blizkosti ale nikdy nie tak ako by som chcela ,,,,

hlupa

orbitka...ja viem...preco musia byt aj take vztahy??mna to tak nebavi...chcem zazit nieco pekne ako vztah a nie ako nejake 2 hodinove stretnutia a potom sa 3 mesiace nevidime