Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prírodná trvalá

tinnka33

hej..ja mam s tym skusenost...ja som si dala len taku, aby mi trosku zvlnilo valsy, aby mali objem, lebo ich mam jemne a aj riedke...fakt to pomohlo..vyzeralo to fajn...ale mala som otrasnu taku dorysava farbu..sa mi nepacilo, tak som sa dala na tmavohnedu..aj s takou jemnou ofinou...a odvtedy som uz tu trvalu enchcela mat...lebo to vyzeralo dobre aj ked boli valsy rovne...a teraz asi necely rok po studenej..mama polamane vlasy od stredu hlavy a nejak mi enchcu velmi rast...a stiepia sa od tej casti kde bola studena a neda sa toho zbavit..musim cakat

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prírodná trvalá - Fórum - ZDRAVIE.sk