Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

akupunktura proti zime

zimka

hej dik janik pozriem si to....a aj skusim cviklu a vsetkomozne...ewitka a k tebe osobne som bola na cievnom a diagnostikovali mi daku chorobu s cievami a nervami a ze z toho sa mi ruky nedokrvuju a poslali ma na taku lahsiu operaciu to ti prestrihnu nerv v podpazusi co brani prekrvovaniu koncatin..no na rukach..ak mas studene nohy tak sa to robi aj na nohach cez chrbticu..no vsetko je relativne..skus ist na vysetrenie a obvodnej povedat o tejto operaciii.pre mna sa to vsak zda dost zlozite preto chcem skusit tu akupunkturu..ozaj janik kolko stoji akupunktura???a kolko krat tammusim ist?

ewita

a nie je nejaka ina cesta ako zrovna akupunktura a čučoriedky? ja mam ten problem stale a je to niekedy dost neprijemne

zakerackape

zimka zacni jedavat čučoriedky a zavaranu cviklu to prekrvuje telo ... ja som kedisy mala ten isty problem a mne to pomohlo vyskusaj to oki??

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

akupunktura proti zime - Fórum - ZDRAVIE.sk