Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnut 20kil za 4mes?

hiltonka777

až po roku čiže teraz som zistila že chudnutie v mojom veku je nepodstatné...mám 170cm a váhu 46 kg a som s tým spokojná teraz sa stravujem podla najnovších trendov ale chcela by som sa spýtať či je v mojom veku:15 rokov vhodná nieká lahká diéta?

miro.83

20 kil za 4 mesiace to je 5 kil za mesiac a priblizne 1 kilo za tyzden co nie je vobec problem schudnut aj bez cvicenia. A ak vies ako na to tak nehrozi ani jojo efekt len sa musis drzat rad ako na stranke -odkaz odstránený- . Osobne som cez tie stranky a dodrzovani pravidiel schudol 28 kil za rok ale az tak moc som si neuberal na jedle ale spravil som jednu chybu zacal som behavat bez posilovania odbural som si vecsinu svalov cim som si zavinil to, ze posledne zostatky tuku, ktore sa ma drzali nechceli ist dole, pretoze svaly palia tuky. To je to preco ludia hovoria, ze posledne kila idu pomali dole. Po pouceni z vlastnej blbosti som isiel na to inou cestou a to drahou kulturistiky. Teraz nemam problem zhodit za tyzden 2 kila cisteho tuku a zmensit pas o 3 cm. Ale to uz je ina piesen.

monika9

delena strava,kamaratka tak schudla sice nie 20 kil ale 10 bolo dolu a nemusela sa nejako stresovat,ta papka sa da pekne skombinovat

bobika 1

hiltonka777, ja ked som mala trinasť tak som mohla zjest aj prasa a nepribrala som, to sa chvališ? Je smutne ked už v tomto veku si musíš odopierať jedlo a selektovať čo zješ a čo nie.....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnut 20kil za 4mes? - Fórum - ZDRAVIE.sk