Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pohovor do zamestnania

sunnie

V niektorych firmach sa vyzivaju v takych psychootazkach typu kde sa vidite o 10 rokov, co mozete firme ponuknut, preco si mame vybrat prave vas....dnes uz musis byt pripravena na vsetko.
Dobre tipy sa daju najst myslim na stranke www.profesia.sk aj ako pisat zivotopis, ako sa obliect a pod.
Vela stastia.

moiry

mna sa na jednom pohovore pytali, ze ci som pracovala niekedy ako dobrovolnik. to som cumela ako puk, lutujem ze ma v tu chvilu nenapadlo povedat nieco lepsie, lebo mi to pripadalo ako taka zakerna otazka, pricom vobec to nesuviselo s druhom prace na poziciu, na ktoru som sa hlasila.

DESmodka

to nie je len teraz, to aj bolo... porla mna to je padle na hlavu, svoje vedomosti a skusenosti tym nepreukazem, niekto nemusi byt vyrecny typ, nie kazdemu to vyhovuje...

[zruseny12]

...teraz,ze to je normalne davat otazky typu priblble...minule o tom pisali,ze je to zamer zamestnavatela...podla toho si testuje ludi...

DESmodka

no ja ked som bola na prvom pohovore tak som len pozerala ako jelen, co sa prisproste otazky sa ma to pyta, aj som tej dotycnej povedala... cakaj otazky tipu co vies ponuknut firme, co ocakavas, preco si si vybrala prave to miesto, tvoje dobre a zle vlastnosti a preco prave tie co povies su to tie a take debiliny...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pohovor do zamestnania - Fórum - ZDRAVIE.sk