Ake ocne kremy pouzivat po 30tke?

mirka 23

Inak Lolka, tebe nevadí že kozmetika Vichy obsahuje aj výťažky z ropy? To len tak na okraj, no ale o tom tu už bola tiež debata.

mirka 23

Áno viem, nie každému sadne každá kozmetika.....Ja si však stojím za svojím, Vichy je čistá chémia, ale to už tu o tom boli témy, tak to nebudem rozvádzať.

lolka

mirka ked ty niesi s vichy spokojna to neznamena ze druhym tiez roby zle ja pouzivam tiez vichy ale pletovu vodu a krem a som s nim velmi spokojna

tedaaaa

no mozem povedat mile damy, ze moja babka hoci ma uz 60 vyzera na 45-50.a to kvoli ttomu ze pouzivala kremiky a podobne somarinky.A co pouzivala?hm.....vichy

[zruseny12]

...a este som zabudla na pitny rezim...kazdu hodinu aspon 2,5dcl vody...pre zdravie a plet...urcite je to dobre...

[zruseny12]

marcela,nehovorim,ze netreba pouzivat kremi na plet,ale tie kremi, co propaguju,proti vraskam su na smiech...mne sa skor osvedcili doplnky...a nie len to,aj obycajne caje/z praslicky,zeleny caj,zihlavovy...a pod./ja kedze som alergicka pouzivam krem pre alergikoch z lekarne...a ziadne specialne kremi nepouzivam...a mozem ti povedat,ze na vek 40rokov nemam ani jeden vejar okolo oci.../scasti to bude aj dedicne,ale scasti urcite pomahaju doplnky a caje.../a vela robi aj odpocinok-spanok...vyhybat sa stressu...

avona

riad sa reklamov.plat a plat pozri si test spotrebitelv o kremoch proti vraskam ,neucinnost na 100 percent.Cena je nad 1500sk.Take kravy.. mam rada....Starene ti plet a nic ti nepozmoze ale zaplat my na tom zarobime.Avon lady z auparku