Aka farba vlasov sa mi hodi?

Príspevok v téme: Aka farba vlasov sa mi hodi?
MiracleOfTrue

ahojte viem ze sice trochu tema od veci ale uz mam toho dosT!
mam tmavohnede oci, tmave obocie,gulatu tvar s plnymi licami,dvojitu bradu a spinave blondavo hnede vlasy....chcela by som zmenit farba bud na bond alebo na ciernu ktora sa mi podla vas hodi viac?qalebo snad nejaka ina?
kedy som mohla poprosit tak aj znacku/cenu prislusnej farby dakujem

sonicka123

ahojte...aka farba sa podla vas hodi mne? prirodzenu farbu vlasov mam spinavu blond, take mam aj obocie, zelene oci a velmi svetlu plet...dakujem :)

sonicka123

ahojte, aka farba by sa mi podla vas hodila? prirodzenu farbu mam spinavu blond, take mam aj obocie, oci mam zelene a farbu pleti velmi bledu...dakujem :)

ingulka

Ahoj Miracle. Pises, ze mas tmave oci a j obocie a nevyraznu farbu vlasov. Mozem ti jednoznacne povedat, ze ani blond, ani cierna ti nepojde. V blond by si vyzerala abslutne neprirodzene a v ciernej zase prilis tvrdo ( i ked dolezita je aj farba tvojej pleti). Cez to vsetko si myslim, ze nepotrebujes radikalnu zmenu, ale iba ozivit svoju farbu, to znamena bud gastanovy odtien, alebo nieco do orieskova. Odporucam ti vyskusat najskor zmyvatelnu farbu, napr. od Palette. Je tam viac odtienov na vyber. Farba by ti mala vydrzat cca mesiac. Treba vyskusat viacero odtienov a potom sa rozhodnes. Ja som vyskusala snad vsetky farby, ktore existuju, ale tu spravnu mi poradila az moja kadernicka. Problem s obchodnymi farbami je totiz v tom, ze chytaju uplne inac ako su vyfotene na obrazku. A je jedno aka je to znacka. Na tvojom mieste by som isla do nejakeho kvalitneho kadernickeho salona ( spon prvy raz a zistis si aku ti dala farbu a tu si potom mozes kupovat). Neoplati sa sama experimentovat, lebo si znicis vlasy a aj tak nebudes spokojna - vlastna skusenost.

ritta221

NAJKRAJSIA FARBA JE PREDSA PRIRODZENA..NA CO SI DAWAT NA HLAWU DAKE SRACKY....KED TO VYRASTA VYZERA TO HNUSNE A WLASY SA NICIA A POTOM VYZERAJU AKO OSTATA SLAMA

fraisee

ja sa nerozculujem, kebyze sa rozculujem napisem ti nieco uplne ine. ty si zacala ze taliansko je s modou no. 1. ja nemam rada ked niekto trepe dve na tri, snazim sa s tebou bavit normalne, ale to sa neda.
bud v tom, ze len ty vies aka je moda lebo byvas v taliansku, a na tej tvojej ulici mas straaaaasny kopec prvotriednych znaciek, hm, no bezpochyby. niektori nedovidia dalej ako za prah svojho domu. no comment.

tronka

ved ale co sa rozculujes bez dovodu ?? pfuu ja dobre viem ze su aj v londone obchody prvej triedy a viem velmi dobre ze nie len v taliansku to ide s modou bossse kde zijes holka ??? je jasne vynikajuci su taliani francuzy proste skoro vsetci tak o com tocis ????no nemam slov niektory rozpravaju do vetra

fraisee

a myslis si ze tu sa obchody 1.triedy nenachadzaju???
tak to ta musim vyviest z omylu, nachadzaju, a je ich tu dooost vela. iste, verim ze tam mas znackove obchody a tak, ale to mam aj ja tu. verim, ze tam je dost velky vyber handier, ale to aj tu.
neviem v akom meste byvas, ale nebola by som si taka ista ze modou to zije len v taliansku {ked uz tak milano}, lebo tu mame este pariz. ale neporieram ze mate vyber naozaj pestry a mate tam toho naozaj kopec. ja len ze aj inde su obchody, preto by som sa neschovavala za slavne znacky, ked ich je vsade dost.