Aka farba vlasov sa mi hodi?

Príspevok v téme: Aka farba vlasov sa mi hodi?
MiracleOfTrue

ahojte viem ze sice trochu tema od veci ale uz mam toho dosT!
mam tmavohnede oci, tmave obocie,gulatu tvar s plnymi licami,dvojitu bradu a spinave blondavo hnede vlasy....chcela by som zmenit farba bud na bond alebo na ciernu ktora sa mi podla vas hodi viac?qalebo snad nejaka ina?
kedy som mohla poprosit tak aj znacku/cenu prislusnej farby dakujem

arachne

ano tronka, aj tu uz zacinaju ficat siroke nohavice. ale uzke sa tiez stale nosia, dokonca este aj v Anglicku (zistovala som to u kamosky, co tam zije :))nuz ale obavam sa, ze sa zase ku tym sirokym nohaviciam zacnu nosit spicate topanky, ja ich vazne nemam rada :) najradsej mam okruhle spicky, aj lepsie v tom vyzera moja nozka :) ale okruhle sa nosia k uzkym nohaviciam. Co si ty o tom myslis? Ako v Taliansku, co sa tyka topanok? :DD

tronka

arachne ved to je to moda sa meni ale nieco sa aj vracia ako sa vracaju do mody bedrace sirokanske na spodu ,,,hmm neviem ako na slovensku ale v taliansku uz ficia ,,ako aj uzke ked tu leteli tak na slovensku ani chyrom o uzkych rifliach ;PPhehe az po pol roku potom ;DDDD ta trvala v 80 rokoch hehehehe proste krepove vlasy to boli nie trvala heheheh hehehhe

arachne

tronka, ja viem, ze bola taka moda, ja len hovorim, ze to z estetickej stranky bola hroza :) Aj v 80tych rokoch boli niektore veci strasne, napriklad trvalá :) Teda v kazdom obdobi sa najde nieco take crazy.

tronka

arachne ale madonna ked zacinala vtedy to bola moda ja viem je to hroza ale vtedy to letelo aj marilyn monro ake obocie tmave mala a vlasy biele :P ......ako aj mrkvaky v 90 rokoch fuuuj ved rifle maly 15cm zips :DDDDDheheheheheh ako na bundu hehehhehehe blee a ledva ledva si ich cez priehlavky prevliekla co boli take uzke na spodu hehehe ja viem trosku od veci teraz co sa tyka rifly ale tak noooo ja nemozem heheheh 15 cm zips ;DDDDmoda je moda buh vii co bude o 10 rokov aj co sa tyka ucesov atd,,,

arachne

A este dalsie priklady: Sharon Stone v Zakladnom instinkte a uplna katastrofa je, ked je to tmave obocie este hrube, napriklad Madonna, ked zacinala
www.hearya.com

arachne

Napriklad Scarlett Johansson mala niekedy tmave obocie, teraz ma uz svetlejsie, nastastie. Toto vyzera podla mna dost hrozne, umelina
www.catwalkqueen.tv

lea

vsimnite si sklenarikovu, ma tmave obocie a vobec to nebije do oci. zalezi od konkretneho cloveka - co treba zdoraznit v tvari. mozno staci tmave obocie iba dosledne pretrhat a bude sa hodit aj k blond vlasom. ine je farbene cierne obocie, alebo vytetovane a ine je prirodzene tmave, na slovensku ma malokto vyslovene cierne vlasy prirodzene

arachne

Ku blond vlasom sa vobec nehodi tmave obocie. Aspon podla mna. Vyslovene to bije do oci a vyzera strasne neprirodzene. Ked sa uz chcete odfarbovat na blond, tak si zosvetlite aj obocie.