Hlada sa gynekolog v presove...

duša

ako to je drist toto s ligusom, pochybujem aby si študovany lekar nevšimol nador v prsniku.keby sa to ozaj stalo, zobrali by mu licenciu. veď rodina by ho zažalovala.. to by mu len tak neprešlo a to že si to počula potvrdzuje len že jedna baba povedala.... ako ja tiež ku nemu chodim a je zlaty, mi sam poukazoval na sone vajecniky, folikuly vo vaječníkoch, maternicu a vsetko vysvetlil. odporučam ho, aj tu jeho skvelu sestru :)

iris100

fúha, tomu s Ligusom velmi neverim. Chodim k nemu dobrych par rokov a nikdy mi nepovedal, ze je nieco v \"mojom veku normalne\". Nepocula som nanho este ziadnu staznost, okrem jednej kamosky, ktora len nebola spokojna, ale nijako jej neublizil.Je sice taky \"divny typek\", ale zas ked sa nepytas, tak vela nepovie. Myslim,ze ako lekar je velmi dobry a sestricku ma nenormalnu!!! Lepsiu som nestretla este u ziadneho lekara.

vrabcica

dzurilla ma tolko pacientok ze odbucha jednu za druhou...poriadne nevysetri..a prednsot ma ta, ked nieco da do vrecka...

aj ja mam Ligusa, a tiez som spokojna, podla mna nemoze byt taky zly, ked neberie ani nove pacientky...ja som tiez s nim nemala problem...a ma tam super sestricku :D ...nikdy dlho necakam a pristup je fajn

Andrea M-ce

Odporúčam Dr. Dandara je na Konštantínovej ulici a je fakt veľký odborník, chodím k nemu už dlho a veľmi mi pomohol.

stanuela

ja chodim k dr.Ligusovi uz 4roky a ziadny taky problem o ktorom tu pisete som sa nestretla.Dokonca ani v cakarni dlho necakam. Som s nim spokojna,stale mi dobre poradi

didinka

preco vlastne chcete ist k dzurilovi?Poznam tam zeny , ktore k nemu chodia, ale este ziadna mi ho neodporucala...asi vyskusam tu pallovu...