Posilnenie imunity - hocičo

mirka 23

Marcela, koloidné striebro je super vec, viac o tom by vedel asi RNG. Farmaceutické firmy a iní sú striktne proti, pretože by prišli o biznis, keďže kol. striebro môže nahradiť antibiotiká a nie je také škodlivé. Odporúčam ti pozrieť túto tému, hlavne vyjadrenia RNG. www.zdravie.sk

janaj

Na imunitu objednavam pre deti a aj mamka pre mladšiu sestru vyrobky od nemeckeho vyrobcu. Pre deti je to vitataktiv s roznymi vitaminmi a na posilnenie imunity pre sestru lebo byva stale chorlava je to AVG-Aloe vera gel, je super lebo detoxikuje telo a doda mu všetko čo mu chyba a smaozrejme aj čaje na imunitu a podobne ale dost to pomaha:-)

magda171

Mam 44 rokov.Pred rokom som podstúpila operáciu štitnej žľazy - vybrali mi ju, odvtedy mam však väčšie problémy ako som mala predtým. Nemôžem chodiť na stolicu mam závrate a nehoja sa mi rany.
Pred dvoma mesiacmi som si poškriabala ruku, rany vyzerajú tak, ako by sa to stalo včera - liečbu mi už 2x upravovali - čo robiť?

RNG

pondelok, mas nakazu v nosnych dutinach, kde sa s extra vytvaranymi hlienmi dostava nakaza do priedusiek a pluc.
Musis si pravidelne striekat striebornu koloidnu vodu alebo /a roztok GSE do nosa, niekolkokrat denne, a brat 3x2 tobolky oreganoveho oleja, kym z toho nevides.
Chronicka nakaza z nosnych dutin moze vyvolavat tak caste zapaly priedusiek, ze skoncis so zaduchom(astma)
Na zvysenie obrany tela pomozu probiotika.
V nose a celnych dutinach(sinus)sa schovavaju pneumokoky, aspergily pneumoniae, streptokoky, stafylokoky ....