Posilnenie imunity - hocičo

any1

ALVEO je strasne super,ale nasiel som este nieco s rychlejsim ucinkom / Pripravok je z 25 bylin, ciste,prirodne,bez cukru,bez konzervacnych latok vyraba sa v troch prichutiach . Flasa je skoro litrova.V Rakusku su najvacsimi odberatelmi prave nemocnice a lekarne.Alveo sme uzivali 6 rokov / pomahalo,ale po tomto vyrobku som mal ja silnu detoxikaciu uz po 3 hodinach,co ma naozaj prekvapilo.Vola sa BeVito,ale neviem,ci sa da zohnat na Slovensku.

silviia

marikaaa, nie vsetko co je z ukrajiny musi byt zakonite zle, no a nemozes porovnavat neporovnatelne-t.j. liecivo a jedy, teda to spominane mumio a akesi cigarety co su importovane zo zapadu. vychodne liecebne metody boli pouzivane uspesne tisicrocia az kym ich nevytlacila chemia zapadnych kultur atd

marikaaa

tak zaloz mirka 23 firmu, a zacni to dovazat na SVK a uvidis sama ci sa ti to oplati ked to bude stat 50 sk, a je stale lepsie, ze to zozenies z netu za tych 300 ako keby mal kazdy chodit na Ukrajnu (alebo vobec sa k tomu nedostat)

mirka 23

Peter, Marika ja si na Ukrajine nekupujem šaty, ani cigarety, ani alkohol. Je to mumio, na rozdiel od Slovákov, ktorí si liečia chrípku antibiotikami, Coldrexom a inými chemikáliami, oni sa liečia prírodnými vecami. Mumio je výťažok, ktorý pochádza z východnej Európy, proste majú k tomu bližšie. Aj k nám sa to dováža od nich, nie z Ameriky alebo z Číny.
Ale to je jedno, jednoducho chcela som svojim príspevkom povedať, že tá istá vec stojí v lekárni v UA 30sk (aj preto lebo majú taký kurz, pred rokom to vychádzalo viac), tak TO ISTÉ predávajú na nete za 360sk! Toď vsjo.

marikaaa

mirka 23, prepac ked som ta urazila, nebolo mojim cielom, nejde o saty, to bol len priklad, som chcela len poradit, predo mnou to peter velmi dobre vystihol. Presne to som chcela aj ja povedat. Ani original marlborky z ukrajny nie su take ake mame u nas (darmo maju take iste balenie atd.)

hmmmmmmmm

pit dostatocne vela tekutin, a takisto echinacea/porad sa v lekarni ,ak nahodou beries nejake lieky, tak mozu spolu neziaduco reagovat/ alebo vytazok z hlivy ustricovej,takisto vitamin c,radsej nizke davky ale viac krat denne,ale nie dlhodobo aby tvoje telo si nezvyklo na umelu formu.predpokladam,ze bakterialne lyzaty si mala od doktorky.

peter01

RNG nech sa paci ...

A neda mi nereagovat aj na mariku 23, neviem o com sa bavite len ma pobavila tvoja reakcia na ten obal, nebudem ti tvrdit ze to co kupujes z ukrajiny je falzifikat ci original(to uz musis vediet najlepsie ty), ale bol som teraz na dovolenke v Bg a ked som si kupil Magnum alebo nejaku ticinku trebars Mars a ochutnal som ju tak som to mal chut vyhodit, to su proste krajiny kde je povolene plagiatorstvo. Tak si myslim ze je trosku naivne pouzivat ako argument originalny obal ;)

mirka 23

Mimochodom to mumio na nete má presne ten istý obal ako Ukrajinské, a ak píšem že presne, tak presne. Ešte aj azbukou je napísaný názov na obale.