mám strašne nepravidelný menzes...pomoc,môže to byť choroba?

Príspevok v téme: mám strašne nepravidelný menzes...pomoc,môže to byť choroba?
kocour

ahojte,mám 15rokov,a menzes som prvý krát dostala cca pred rokom a pol a od vtedy nebol ani raz pravidelný...niekedy to dostanem raz za 3 mesiace potom za pol roka a ani neviem kedy:-(
myslíte,že je to normálne,alebo je za tým dáka choroba...nemala by som ísť ku gynekologovi(ešte nikdy som tam nebola)
poradte,prooosííím,vdaka:-)

jancecka

aj mne jedna ženská doktorka povedala, že je to úplne normálne, tak som s tým ďalej nechodila k nej, ako s problémom, avšak vydala som sa a teraz chceme bábätko, nedarí sa, dala som sa preložiť k inej doktorke, a tá ma poslala na laparoskopiu, tam mi zistili nepravidelný menzes som mala kôli zápalom, častým zápalom, stiahli sa mi vajcovody, tým pádom nemôžem otehotnieť, ja by som šla lekárke, pre istotu, inak hak som nikdy nebrala, teraz mi dali nejaké lieky LUTENYL tak nejako, a vraj pomocou tých by sa mi mal cyklus upraviť, aj sestra ich brala a teraz je ok, ale na druhej strane moja mama mala nepravidelný a až po pôrode sa jej upravil, sám od seba

usiko

je to normalne, malo by sa ti to casom upravit....mne sa to upravilo az v 29 rokoch....po 11rokoch brania hak......