Strach z narkózy

vilaamalka

musiš byť zdrava 3 týždne pred zákrokom, to znamená že ani hrdlo ta nesmie bolieť, keby si to nahodou zatajila , mohlo by sa ti niečo stať a to by som ti neodporučila, a inak narkoza je super, ja som bola uspata 2 razy a bolo to fajn

silviia

nemala by si mat ziaden infekt, teda ani bolest hrdla, povedz lekarovi, on rozhodne ci je to nejak vazne s tym hrdlom a ci sa to da, myslim ze narkozy sa boja vsetci, ja tiez a musela som parkrat ten strach zazit, je to neprijemny pocit, no nastastie zaspis dost rychlo. neboj a drz sa

jancecka

barbi ani mňa nepustili :D vraj sa mám vyčúrať na postel, pch :D sestrička zašla a ja som sa pomaličky sama vybrala

aljoska

narkozu som znášala vcelku dobre,nebolo mi zle a nejako okolo polnoci ma už samu pustili na WC.Zato nejaká babka,čo ležala vedla mna,chuda,vracala jak divá,až mi jej bolo luto.Držím ti palce,nech ti to dobre dopadne.

barbinka

no mne vyberali mandle v celkovej anestéze. musela som byť úplne zdravá. na mesiac som musela vysadiť antikoncepciu. po operácii som nemala žiadne problémy. aj ja som sa toho strašne bála, ale je to v pohode. hlavne odpovedaj pravdivo anesteziológovi na všetky jeho otázky.

jancecka

aká to je diagnostická laparoskopia?

ja som podstúpila laparoskopiu pri celkovej anestéze, ale toho som sa vôbec nebála a celkovo som to znášala veľmi dobre,naozaj. O 11 ma prebudili, o hodinu som bola hladná ale nechceli mi nič dať, sama som šla na vecko, hlava sa mi nekrútila, len raz som vracala ale to mi nebolo ani špatne, tak samé to zo mňa vybehlo, neviem posúdiť, bola som prvý krát uspávaná a všetko bolo v poriadku až na výsledok zákroku D: